Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 6 hengeres benzines...

Egy 6 hengeres benzines bmw-nek is meg van az a "toló és ülésbenyomó" feelingje?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy komolyabb hathengerest csak nem tudom eldönteni hogy benzines legyen vagy dízel, mert mindegyiknek meg van az előnye amiért jó lenne számomra. Inkább csak egy hétvégi hobbiautónak szeretném használni. Ültem már e39 525tds-ben és az úgy belenyomott az ülésbe és olyat húzott hogy nekem kell egy olyan csak inkább 2.5 2.8 vagy 3.0 benzinben gondolkodom. Azokban is megtalálható ez az élvezetfaktor? Még olyanhoz nem volt szerencsém azért kérdem

2020. júl. 15. 14:17
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
59%

Ha neked az a szutyok 25tds olyat tol,hogy összeszartad tőle magad,akkor gyakorlatilag neked fogalmad sincs milyen az ha egy auto tol.Raadasul az egyik legszarabb dizel motor abbol a korszakbol.

E39-et 28i alatt nem szabad venni,vagy ha dizel kell akkor 30D

2020. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha egy 20 éves 25tds belenyomott az ülésbe, mit szólnál egy mai M5-öshöz? Hobbiautónak én inkább benzinest javasolnék.
2020. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenem van. 325i. Átlag utcaihoz képest megvan persze, nem rossz. 1.6-hoz ég és föld. De hamar megszokod. Nem rossz, szeretem és nem cserélném le. De nem is egy versenyautó.
2020. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Igen, általában megvan, de ha ezt az élményt keresed, akkor téged specifikusan a nyomaték/súly arány érdekel, nem a hengerek nettó száma (minél nagyobb nyomatékot találsz minél kisebb súlyra, annál jobb).


Itt megjegyezném, hogy nem *feltétlenül* van szükség 6+ hengerre a magas nyomatékhoz (nem ideértve az elektromos/hibrid autókat). Nekem egy kis 4-hengeres autóm van, de ez az állat 370 Nm nyomatékot köp ki magából 1300 kilóra, ráadásul benzinesként és 5 másodperc alatt van százon. Nem egy Chiron, de én nem láttam még olyat, akit ne nyűgözött volna le így is.

2020. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Az nem tolás, hogy menekülsz a dementor elől. :D


0-100km/h 4sec alatt. Az a tolás. Csak úgy sikítoznál az anyósülésen.

2020. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

#5


"Az nem tolás, hogy menekülsz a dementor elől. :D"


:D


Azért én ennek ellenére teljesen meg vagyok elégedve ezzel az öttel is, nyilván nem világszám, de azért erősen átlagon felüli. (#4 voltam)

2020. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D Akkor benzinesben fogok gondolkodni

#4 Milyen autó? Most már érdekel :D

2020. júl. 15. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:

#7


Audi TT mk3, kis 2-ajtós apróság. :D


(ebből egyébként 3 változat van: az alap 4-hengeres 370 Nm nyomatékkal (ez van nekem), a 4-hengeres TTS 380 Nm nyomatékkal, illetve az 5-hengeres csúcsmodel TTRS 480 Nm nyomatékkal... mondom, nem egy világszám az enyém, de én nagyon szeretem)

2020. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
525i 192 lóerővel igencsak kellemesen gyorsul. Amúgy a TDS is erősnek érződik, azért, mert egy adott ponton tol egy nagyon nagyot, és addig a 2 másodpercig úgy érződik, hogy baszkiiiii de megy. Ilen az 1.9 PDTDI is.
2020. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

D. Brasco jól mondod... kotla 535 tádé az nem tol. :D


Vegyél egy rendes 5.5-3 sorhat liter turbobenzint, kicsit meg kell emelni a nyomást, ha nem akarod nagyon húzni, és akkor maradhat gyári is a motor, abban mondjuk már lesz valamennyi akarat. :D

2020. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!