Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 6 hengeres benzines...

Egy 6 hengeres benzines bmw-nek is meg van az a "toló és ülésbenyomó" feelingje?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy komolyabb hathengerest csak nem tudom eldönteni hogy benzines legyen vagy dízel, mert mindegyiknek meg van az előnye amiért jó lenne számomra. Inkább csak egy hétvégi hobbiautónak szeretném használni. Ültem már e39 525tds-ben és az úgy belenyomott az ülésbe és olyat húzott hogy nekem kell egy olyan csak inkább 2.5 2.8 vagy 3.0 benzinben gondolkodom. Azokban is megtalálható ez az élvezetfaktor? Még olyanhoz nem volt szerencsém azért kérdem

2020. júl. 15. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy dízel motoros kocsi a nagy nyomaték miatt igenis nagyot tol, ebben igaza van a kérdezőnek.
2020. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagy nyomaték, muhaha.

Egyrészt egy 500-as fordulatszámtartományban van "nyomatéka"

Másrészt amikor már sokat verték magukat az egykilenctédéísek a nagy nyomatékra, utánanéztem, úgy kb 35NewtonMeterrel van több nyomatéka mint egy kétlitykós szívó benzinesnek. egy turboshoz képest meg hagyjuk. :D

2020. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 D. Brasco ***** válasza:
57%

Igen 11-es......a 25tds is akkorát tol a nyomatékhegyei miatt hogy 11masodperc alatt el is éri a 100-at!

Magyarul egy erősebb swifttel körbeautozod

2020. júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más hogy mi az erős, Lewis Hamiltonnak az úrhajó az erős átlag embernek erős egy 1.4 turbós swift is xD
2020. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem csak Lewis Hamiltonról van szó... Mondhatnám Sebastian Vettelt is Max Verstappent is... lényegében akik formula 1-eznek xD
2020. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!