Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közúti ellenőrzésnél elég...

Közúti ellenőrzésnél elég csak a jogosítványt felmutatni?

Figyelt kérdés

Az új típusú jogosítványom van és az volt valahova írva,hogy ha ez nálam van,akkor ez helyettesíti a személyit is. Akkor most vezethetek jogsíval,de személyi nélkül?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:....


2010. aug. 2. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, de én mindkettőt magammal hordom a biztonság kedvéért. Főleg, hogy a jogsim majd 10 éves és alig vagyok felismerhető a képen. Volt már rá példa, hogy további igazolvánnyal kellett igazolnom magam.


Amúgy a jogsival együtt add oda a forgalmit is :)

2010. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben, nagyon köszönöm a válaszokat! Üdv:..
2010. aug. 2. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Én most frissében tudom neked elmondani, hogy nem. (mivel a mai napon igazoltattak) Legalábbis az én esetemben elkérték a:


- személyit

- jogsit

- forgalmit


(Lehet hogy már nem kell. Nekem kellett)

2010. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként azért tettem fel a kérdést,mert időnként egy ismerősöm kölcsön fogja adni az autóját, és nem szeretnék magammal vinni annyi dolgot, így ezért fordult meg a fejemben,hogy a jogsi az már megfelel a személyinek is ezért a személyire nincs is szükség.

De ahogy látom,jobb lesz,ha minden nálam lesz!

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2010. aug. 3. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Elbirod, hordd magadnál! Inkább, minthogy egy kötekedőbb rendőr megbüntessen. Tőlem eddig mindíg elkérték a személyit, lakcímkártyát is.
2010. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha kölcsön autóval fogsz közlekedni akkor legyen nálad meghatalmazás is a tulajdonostól a gépjármű vezetésére!

2010. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Rendben, akkor megpróbálok mindent magamnál tartani!

2010. aug. 3. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!