Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 1,4 benzines?

Peugeot 307 1,4 benzines?

Figyelt kérdés
Az autó az ismerősömé, aki újonnan vásárolta. Nagyjából ismerem az előéletét így, de sz.rt se érek vele, mert francia autó, tudom, hogy bármikor lehet nyűgje, és tudom, hogy mindennek lehet nyűgje, de nem annyira, mint ennek. Ti meg mernétek venni? Még nem kérdeztem meg mennyiért adná, de egyszer mondta, hogy olyan 6-700 körül, szóval kb annyi lenne. Őszintén szólva annyiból lenne jó, hogy ismerem, meg itt van helyben, de eltántorít, hogy Peugeot. Meg tudom is, hogy voltak elektromos gondok korábban is. Egy ilyen autóval kb milyen fenntartási költségekkel érdemes számolni?

2020. júl. 17. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

"Nem értem mit kell idétlenkedni. "

Ne idétlenkedj kérdező. Egy cseppet se rosszabb mint bármi más autó, felesleges pözsóznod.

Olyan van mint a hasonló kategóriába akármelyik autó.

2020. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én idétlenkedek. Normálisan feltettem egy kérdést, mert mindenki arra int, hogy franciát nem szabad, ez így sz.r megy úgy. Én csak megkérdeztem, mert nem vagyon nagyon otthon ezen a téren, nem ismerem a francia autókat. Erre az első benyög egy idétlen provokatív gúnyos választ, pedig a kérdés semmilyen szinten nem sugallt olyan jelleget, amire így kellett volna reagálnia.
2020. júl. 17. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok ilyet látok az utakon, szóval ebből kiindulva nem lehet olyan rossz autó. Ha nem kell rajta megcsinálni semmit és nem kell pl. ingázáson kívül másra, akkor 600-700-ért lehet egy jól működő autód.
2020. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Közbe kiderítettem, 500-ert adja.
2020. júl. 17. 17:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Kivülről tényleg patika, nincs rajta rozsda, meg garázsban tartották, csak amióta vettek egy újabb 6-os golfot, azóta az áll garázsban, de kb. egy éve vették azt.
2020. júl. 17. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
500-ért ha nincs rajta mit megcsinálni és nincs olyan baja, ami 3 havonta előjön, akkor nekem jó vételnek hangzik, bár persze nem ismerem annyira, mint te.
2020. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Jobban jársz vele mint akármilyen német autóval.
2020. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Jellemzően azok szidják a francia autókat, akiknek sosem volt, vagy kifogtak valami elhanyagolt vackot.

ISmerősöd is eladja ezt a peugeotot, és vett egy golf vi-ot...

Kb vissza fogja sírni hamarosan, előre mondom.

Én is német autó párti voltam, de 2000-től ezek átálltak szigorúan a szopatógépekre inkább, nem kicsit. Míg a franciáknál jön mindenki evvel a hülye elektromos rendszer marhasággal, addig nekem pl egy opelon kb minden beszrt, ami elektromos volt.

Ehhez képest a mostani rönómon kb 4 éve semmi gond.

De ha te szereted a nyúló vezérműláncokat, eltörő olajszivattyút, törő hajtókarokat, simsonba méretezett csapágyazást, M8-as hengerfejcsavarokat, akkor vegyél német autót.

2020. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 2002-es évjárat. Olvasgattam pár kommentet itt is. Valaki azt írja, hogy a korai példányokat (mint ez is), nem szabad megvenni, mert ezek még nagyon kezdeti fázisban voltak, tele hibákkal, bár nála nem voltak ilyen típushibák. Mondjuk igazából nincs olyan autó, amire ne mondanának rosszat, szóval nem tudom ezek a válaszok mennyire mérvadóak. Annyi tény és való, hogy bármilyen használt autót veszek ennyi pénzért, mindben ott van a rizikó, csak egy ismeretlent esetleg bármilyen kamu szöveggel el tudnak adni, hogy ez megkímélt, keveset futott, nem dohányzó stb. Ezt meg legalább ismerem.
2020. júl. 17. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van, tavaly ősszel vettem. Eddig csak izzót kellett cserélni, más baja nem volt.
2020. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!