Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2007es Nissan Note kocsin...

Egy 2007es Nissan Note kocsin hogy lehetne átalakítani hogy a 12 voltos áramforrása akkor is működjön amikor a kocsi le van állítva, kulcs kihúzva satöbbi?

Figyelt kérdés

Szeretném átalakítani olyanra hogy ne vegye le az áramot amikor elhagyom a kocsit.


hogyan lehetne átvezetékezni úgy, hogy rajta legyen mindig a feszültség


2020. júl. 18. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az enyémben húztam egy vezetéket az akkutól. Egy 15 A biztosíték közbe és tettem be egy plusz szivargyujtó aljzatot.
2020. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kocsi kezelési útmutatóját, nem kizárt, hogy gyárilag változtatható a dolog egy biztosíték másik helyre átrakásával. Egyébként a biztosíték táblán meg kell keresni az állandó tápot (ha van) és onnan egy biztosítékkal bekötni. Végső esetben az akkuról lehet direktben áramot behúzni, de szigorúan csak biztosíték közbeiktatásával.
2020. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!