Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a kocsimban nem szólnak a...

Ha a kocsimban nem szólnak a jobb oldali hangszórók, milyen javítási költségre számítsak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Sokra, mert te csak ilyen újgazdag vagy. Ha szétszednéd és magad javítanád meg akkor, egy ezresből kijönnél...
2010. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a baj... Ha csak szétcsúszott a kábel, akkor 3-4ezerrel fognak lehúzni. Ha behalt a rádióban a jobboldal erősítője, akkor inkább vegyél másikat.
2010. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

9:16-osnak nagyon köszönöm.

Az első válaszadónak: újgazdag a nénikéd, kisfiam.

Van szakmám, és azon kívül még ezer dologhoz értek, ehez nem. Az eszem megáll: ha nem tudom megszerelni a rádiót, akkor újgazdag vagyok. Irigylem az ilyen végtelenül egyszerű életfilozófiákat.

2010. aug. 3. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Első válaszadót nagyon irígylem, hogy MINDENHEZ ért.

Ezt úgy mondom, hogy az autómon szinte mindent én csínálok meg, holott a szakmámnak nincsen sok köze hozzá, viszont pl. egy vas ajtót nem bírnék megheggeszteni.

Mindenki azt csínálja, amihez ért.

Félretéve a példálozást, szerintem egy normális autóvillamoságis pár ezernél többet nem kér el.

Többek között, azért tanultam meg autót szerelni önszorgalomból, mert talán ez a leglehúzosabb ág, ha valaki nem ért hozzá sajnos :S és kevés a jó és becsületes szerelő.

2010. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy elállítódott a ballasztja,a legtöbb rádiónál lehet szabályozni a jobb és bal hangszóró hangerejét,lehet itt a jobboldali el lett némítva.
2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ballaszt, gratula. Nembaj, legalább szakadtam egy jót. balance, azaz "balansz", te....
2010. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a hangerőelosztásra én is gondoltam. Rájöttem, hogy hogy kell állítani. Így aztán sikerült is megszólaltatni a bal hátsó hangszórót, de a jobb oldaliakat nem. A F/R és a R/L balance-ot is 0-ra állítottam.
2010. aug. 3. 17:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja... és természetesen én is szeretnék mindent magam megcsinálni, amit csak lehet - de időbe telik beletanulni.
2010. aug. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!