Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsisként hány km-t...

Friss jogsisként hány km-t érdemes tapasztalt autóvezetó mellett levezetni?

Figyelt kérdés
Apám szerint ok, hogy megvan a jogsi, kb 5000 km-t kéne levezetnem vele mimdenféle úton, míg kialakul bennem egy olyanfajta biztonság-és önállóságérzet, ami után nyugodtan vezethetek egyedül Szerintetek is így van? Kinek mik a tapasztalatai?

2020. júl. 19. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem gyakorlatilag nem is engedtek az első időben egyedül vezetni (autóm sem volt). Kb fél év után vihettem el egyedül a kocsit, de nem bánom, sokat tanultam apámtól (kéklámpás (Katasztrófavédelem) autót vezet már vagy 20 éve). Azóta napi szinten vezetek, autóm is lett, 4 éve B, 2 éve C kategóriám van. Megyeszékhelyen élek, ha ez számít valamit. 21/F
2020. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szamit. Gondolom ott is rendesen van forgalom mint Pesten.


Ugyanez a szitu, egyelore max valami tragacsot tudnek venni a megsporolt penzembol, de ha lesz majd munkam vegre, akkor mondjuk 700 e Ft körül veszek majd. Addig meg megyek apammal szerintem, aztan ha latja, hogy eleg biztosan megyek, biztos odaadja majd.

2020. júl. 20. 15:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Anyám egy évig pesztrált, aztán elegem lett. 7 ezer (!) kilómétert vezettem le mellette.


Aztán elegem lett, elkezdtem nagyanyám kocsiját kölcsönkérni.


Azóta már egyedül is mehetek a családi autóval, ha úgy van.


Két éve van jogsim.


20F

2020. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy automata váltós autót nincs minek gyakorolni. Kb 5 perc azon megtanulni azt, hogy hogyan kell vezetni.
2020. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!