Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalatotok a forgalo...

Mi a tapasztalatotok a forgalomvizsga igazságosságával kapcsolatban? Jövő héten megyek, eddig minden elsőre sikerült. Jól megy a vezetés, de azt hallottam, hogy ez nem mindig elég, kell hozzá a megfelelő buktatási arány, kenőpénz stb.

Figyelt kérdés
/Ne írjátok, kérlek, hogy „ha tudok vezetni, akkor nem buktat meg”, mert ez nem igaz. Ha akarja, talál valamit. /
2010. aug. 3. 09:20
 1/5 anonim válasza:
Furcsa, mert ez nagyban függ a vizsgabiztostól, hogy ő éppen milyen kedvében van - engem azért buktatott meg mert, kiraktam egy irányjelzőt, nem tartottam igazságosnak, de papír forma szeerint meg lehet buktatni emiatt. ahogy írtad is...talál valamit. ha jó vagy és figyelsz a dolgokra nem lesz gond, nálam abban az esetben látta a kétségbe esést és emiatt kaptam,d e gondolom ha a zsebében lett volna a boríték akkor nem így reagált volna. melyik városban vizsgázol?
2010. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

No, no. Régen is kellett "buktatási arány", még inkább kenőpénz, mégis meg lehetett oldani úgy, hogy ne találjon hibát, pedig én a többiek negyedórájával szemben majd' háromnegyed órát vezettem, mert meg akart húzni (előtte nem jattoltam neki műszaki vizsgán, akkor még külön volt, abból meg is húzott).

A mai viszonylatokat a környezetemből tudom max. meríteni, egyszerűen arról van szó, hogy szigorúság van. Ha bármi megingást lát, már akkor hibát fog provokálni. Egyszerűen tudni kell mindent, ennyi. Te vezesd az autót és ne fordítva. Figyelj a kreszre, sebességre, és a gyalogosokra főleg! Ha a zebránál áll és te satufék nélkül meg tudsz állni, akkor eszedbe ne jusson átmenni előtte.

2010. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesten, egész pontosan a Budaörsi virágpiacnál. Eddig nem sok jóval kecsegtettek, akikkel beszélgettem a vizsgáról:( Neked sikerült már azóta?
2010. aug. 3. 09:35
 4/5 anonim válasza:

Szerintem függhet attól, hogy az okatatód milyen viszonyba van a vizsgabiztossal illetve mi a véleményed rólad ill. vezetésedről. Ha jóba van vizsga biztossal odaszól neki ő már tud/vagy még nem tud vezetni. A vizsgabiztos hozzáállását ez változtatja meg. Én is azon paráztam hány osztálytársam, haverom bukott meg, és mégis meglett. Igazságos mert nekem elsőre sikerült.:)Szerintem a vizsgabiztosok többsége korrekt csak 10-20% szemétkedik,

és mivel autóvezetés óra nem olcsó igyekszik mindenki hamar le tenni a vizsgát és vizsgadrukkban nem teljesítünk olyan jól mint órán. tehát szemétkedés nélkül is megtudnak buktatni. Csak sokan úgy adják elő milyen szemét volt a vizsgabiztos, illetve a negativ élményt állítólag 10-szer többbször mondjuk el. Ha van is kötelező buktatási arány azt nélküled eltudják érni.

Persze te is hibázhatsz egy olyat amit 100-ból 99-szer jól csinálsz. Sok sikert!!!

2010. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha látja rajtad, hogy nagyon parázol akkor megbuktat. De ennél nagyobb köcsögség, amikor saját oktatód miatt buksz meg. Amikor én vizsgáztam volt egy vén hülye oktató, de a vizsgabiztos meg jófej volt, mert még majdhogynem segített. Az a vén hülye oktató, meg direkt beletaposott a fékbe az egyik csajnál, hogy majdnem neki ment egy oszlopnak ami barátok közt is minumum 2 méterre volt. Így a csajt megkellett buktatni, mert az oktatónak közbe "kellett" lépnie. Az oktató meg már a pótóra díjat számolta. Szóval jobban kell félni az oktatótol mint a vizsgabiztostól.
2010. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!