Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet belőlem profi...

Hogyan lehet belőlem profi autó szerelő?

Figyelt kérdés

Olyan szerelő, aki nemcsak szerel, javít, hanem pl tuningol is ha kell.


Magyarországon egyáltalán van ilyen?



2020. júl. 20. 17:17
 1/6 D. Brasco ***** válasza:

Képezd magad.

A neten is van rgy vagon leiras video stb,bar ahhoz hogy valodi tapasztalatot is szerezz össze kell olajoznod a kezed.Viszont ez egy rendkivul hosszu folyamat.....es sok foloh lesz amit a sajat károdon tanulsz majd meg.

2020. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először tanuld ki az autó szerelő szakmát.

Másodszor meg gyakorold sokat hogy mindenhez érts.

Majd ha lezs igény tuningra akkor abban is képezheted magad.

DE itt szinte semmi igény nincs a tuningra.

Az hogy egy két ember esetleg szeretne erősebb és jobb autót az még egyáltalán nem piac.

2020. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat ez a baj, hogy mo-n nincs igény tuningra.

Kösi azért

2020. júl. 20. 17:32
 4/6 veterán vas ***** válasza:

Azt írod a #3 válaszodban, hogy nincs igény ilyen jellegű tevékenységre.

Kezdjük azzal, hogy ez nem igaz.

Viszont akkor vajon mi értelme hogy mégis ezt akarod csinálni.


Nem érzed egy kicsit öngólnak ezt a megállapítást a saját kérdésedre? :D

2020. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyílván viszonyítás kérdése.

Magyarországon nem sok olyan ember van aki megengedhetné a tuningot magának.


Másrészt meg legtöbben maguknak csinálják, ezáltal ez a része a szakmának nem lesz kielegitve.


Persze nem azt mondom hogy egyáltalán nincs igény, csak pl masik orszagokhoz viszonyitva elég szegényes

2020. júl. 20. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs rá akkora igény. De ez nem csak az anyagiak miatt van, hanem mert egész Európában nálunk van a legkomolyabban szabályozva (és büntetve) az egész autóátalakításos történet. Ettől függetlenül itthonról is lehet komolyabb átalakításokat eszközölni autókon, csak külföldi vevőkör kell hozzá. Sokan csinálják ezt így, például tőlünk légvonalban 30 méterre van egy műhely, ahol főleg Toyota-k átalakításával foglalkoznak a srácok. Magyar ügyfelük még talán nem is volt az elmúlt 10 évben. És jól megélnek belőle, mert van rá igény. Szóval itthon is járható út az autóátalakítás. A tudást meg ma már internetről össze lehet szedni hozzá. (3 éve én is onnan tanulva csináltam nagygenerált az autóm motorján. Előtte azt se tudtam hogy milyen alkatrészek vannak benne, de aztán kénytelen voltam magamnak megcsinálni, mert 8 vagy 9 autószerelőt kérdeztem meg, és egyikük se vállalta el, mondván hogy nem éri meg, vagy nekik vagy nekem egy ilyen felújítás.)
2020. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!