Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy honda civic 1.6 coupe sr...

Egy honda civic 1.6 coupe sr es egy honda civic 1.6 vti között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Elég gáz kérdés de komoly.

A lényeg hogy motorikusan miben különböznek

Esetleg ti melyiket valasztanátok ha muszáj lenne

Köszi a válaszokat

Puszpusz



2020. júl. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A coupe sr csak akkor indul el, ha fubu cipő van rajtad, a vti pedig csak akkor, ha 6 számmal nagyobb farmernadrág. Mindenesetre egy közös van bennük: szemüvegesnek és tájszólásosnak kell lenned, hogy vezetni tudd.
2020. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ha ennyire okos vagy, magyarazd már el nekem hogy mi a f*szert tuskó mindenki itt gyk-n
2020. júl. 20. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező átérzem a helyzeted. Tele van nyomorékokkal ez az oldal. Nagyon ritka, ha egy kérdésnél nem egy retardált nyomorult válaszol sajnos. Ennyire felhígult az oldal. Régen még rendesen szakszerű választ kaptál, ha feltettél egy kérdést, akár autót szerelni is segített egy-két válasz, mára sajna a hulladékok maradtak. Én is feltettem egy egyszerű kérdést, hogy milyen Opel Astra G-t érdemes venni, erre pár nyomorult elkezdett felhozni olyan dolgokat, amiket nem kérdeztem.
2020. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a vti kényesebb motor lehet, arról nem is beszélve, hogy vti-t mindenki azért vesz, hogy hajtsa. Ez alapvetően nem lenne baj, de általában nehéz megkíméltet, meg tuning nélkülit kifogni.
2020. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

A VTI az változó szelepvezérléses, a HONDA VTEC rendszerrel ellátott motorjait jelöli.

Motortól függően, de általában 5600-as fordulatnál vált a szelepvezérlés és nagyobb teljesítmény ad le. Érzésre olyasmi, mintha egy kis turbó bekapcsolna.

A lényeg, hogy ez alatt a fordulatszám alatt az autó olyan, mint egy sima városi autó, felette pedig egy sportosabb érzést ad.

2020. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. júl. 21. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!