Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rieju RR50 (50henger kinyírva)...

Rieju RR50 (50henger kinyírva) (70)henger vásárlás. Kérlek szakítasz egy kis időt egy szerencsétlen gyerekre, akkor olvasd el, köszi 😎❣️ (?)(muszáj rakni kérdő jelet a kérdésbe🤷🏻‍♂️)

Figyelt kérdés
Van egy rieju rr50 típusú 2000-es évjáratú motorom, melyben a henger szarrá kopott, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ökör módon húztam neki hidegen és a kipufogó csonk elrepedt, úgy gondolom a hő hatás miatt, de nem vagyok nagy zseni, a tömítés természetesen át szakadt a csonknál ömlik a víz, a blokkba, és a hengerbe is be folyt. Éppen ezért is, szeretnék venni egy 70es hengert, a kérdésem most kezdődne, milyen típusú hengert vegyek, és ami megfelelő is 70es 2000es rieju rr50-re? Polini-n gondolkodtam bár 100.000 forint kicsit sok érte, kérlek ha tudtok segíteni, küldjetek linket. Ha valamit rosszul írtam volna, akkor bocs, de mondtam, hogy nem vagyok szakértő, 2 hónapja van meg a motor, nekem ezek a meglátásaim amit leírtam!

2020. júl. 20. 21:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!