Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap vettem egy citroent,...

Ebyk kérdése:

Tegnap vettem egy citroent, semmi baja nem volt, teletankoltam, és olyan szörnyen rángat, mint amikor egy szerencsétlen kezdő vezető küszködik. De nem feltétlenül induláskor, hanem mente közben is előadja. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Dízel helyett benzint tankoltál? Vagy fordítva?


Egyébként vidd vissza azonnal

2019. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Citroen az oka.
2019. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő üzemanyagot kapott az a kocsi? Nem kétes eredetű kúton történt a tankolás?
2019. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Az az oka, hogy Citroen-t vettél. :D Ha jó üzemanyagot tankoltál bele, akkor:


Vidd vissza. Azonnal. És járj a nyakára az eladónak, mert jár neked a szavatosság. Ami annyit tesz, hogy ha bebizonyosodik, hogy a hiba fent állt a vásárlásnál és az eladó tudott róla, tehát kvázi átvert, vagy elhallgatta előled, akkor kötelessége visszavásárolnia az autót. Ezt lezongorázni nem éppen egy könnyű menet.


Ha nem megfelelő üzemanyagot tankoltál bele, akkor pedig viseld el a következményeit, hogy balfék voltál.

2019. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tankolás után kezdett rángatni, akkor több mint valószínű, hogy gyenge minőségű vagy nem megfelelő (diesel/benzin) üzemanyagot töltöttél bele.
2019. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy igen, a francia autók tipikusan érzékenyek a rossz minőségű üzemanyagra. Nekem volt 406-om, 2.0HDI, na az folyamatosan panaszkodott, hogy vizes a gázolaj, csak akkor volt hajlandó kussolni, ha a prémiumot tankoltam bele.
2019. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy ez lesz a bölcs válasz, ha egy nő alatt megáll az autó, az első kérdés, van benne üzemanyag? A kérdéshez oda akartam írni, hogy igen, benzint raktunk bele. Csak, hogy ne tessék hülyének nézni. Szóval, így mi lehet az oka a rángatásnak?
2019. szept. 1. 00:34
 8/18 A kérdező kommentje:
Egy idős házaspártól vettem, az nem lehet, hogy nemgen tankolták tele és most, hogy fel lett töltve, vmi szemét levált? Meg az is igaz, hogy eléggé öregesen hajtották a járgányt. Mindenesetre, raktam bele inj.tisztítót, gondolom, az nem árt(?).
2019. szept. 1. 00:45
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Milyen autó ez, milyen motorral, pontosan?
2019. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira tudtam, hogy ez lesz a bölcs válasz, ha egy nő alatt megáll az autó, az első kérdés, van benne üzemanyag? A kérdéshez oda akartam írni, hogy igen, benzint raktunk bele. Csak, hogy ne tessék hülyének nézni. Szóval, így mi lehet az oka a rángatásnak?"


Senki nem tudta, hogy nő vagy. :D Normális válaszokat kaptál, fogadd el őket. Amit még tehetsz, hogy elviszed szervizbe.

2019. szept. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!