Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Scirocco típus...

Volkswagen Scirocco típus betegségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,hamarosan kocsi vétel előtt állok ami nagyon tetszik az a scirocco.Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni mivel nem nagyon találok róla infót. Legfőkébb a motorral kapcsolatban lenne kérdésem,hogy melyik lenne a legjobb választás? 1.4 tsi kizárva kisköbcenti kihegyezve annyira nem nagyon jön be. Tehát marad a 2.0 Cr TDI és a 2.0 TFSI. Alapból inkább benzines párti vagyok viszont meg vagyok a dieselekkel is,a TFSI motorokat annyira nem ismerem,mik a tipikus betegségei?

Illetve a CR TDI motoroknak szint úgy mik a betegségei?

Évjárat tekintetében 2010-től nézelődök.(Jelenleg egy 2014/12 havi darabbal szemezgetek viszont az németországban van)

Válaszotokat előre is köszönöm!



#Volkswagen #Scirocco #2.0 CR TDI #Scirocco betegségek
2020. júl. 20. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2.0 CR elég jó konstrukció, 2.0 TFSI kokszosodik, láncra figyelni kell, illetve 2013-tól az 1.4 TSI se olyan rossz. Ha évente többet használod az autót akkor dízelt nézz
2020. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én pl. megfáztam amikor leengedett tetőablakkal mentem, nem tudom, hogy mennyire tipikus.
2021. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!