Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vásárlás előtt állok...

Motor vásárlás előtt állok most jogsiztam le Nagy motorra (korlátlan) amit szeretnék az egy Suzuki Bandit 2004 Mit a tapasztalatok és mire kell oda figyelni? 600 vagy 1200 a jobb?

Figyelt kérdés
..

2020. júl. 21. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy tök jó csoport az index fórumon ezzel kapcsolatban szerintem ott többet tudnak segíteni.
2020. júl. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek még nagyok lesznek neked.

Könnyen elszaladhat és kész a baj.

Mert a legtöbb ember csak azt nézi hogy mennyit megy ha csavaja neki rendesen. Téged is az érdekel hogy jó nagy és erős motor és húzni akarod neki. Ha nem így lenne akkor elég lenne gyakorolni egy 125-ös is először.

2020. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A bandit jó választás kezdő motornak. Érdemes alaposan átnézni, mert már ezek sem olyan fiatalok (legalábbis a kínálat alja).

A teljesítményt azonban én kicsit lejjebb venném.

Első motornak egy 400-as bőven elég. Aztán ha kinövöd, veszel nagyobbat. Így viszont életben is maradsz, meg a végtagjaid is egyben maradnak.

2020. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!