Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz a Vöröskereszte...

Mennyire nehéz a Vöröskeresztes elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sellyén szeretném csinálni az elsősegély vizsgát a jogsihoz:) azt hallottam, hogy ez csak 1 napos dolog, úgyhogy remélem nem nehéz. Ti tanultatok rá? Ha igen, küldötök egy linket légyszi? Köszi! :)

2020. júl. 21. 16:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és lehet párba lenni azzal akivel szeretnék?:)
2020. júl. 21. 16:14
 2/20 A kérdező kommentje:
Vagy ha tudtok más helyet, ahol könnyű és jofejek az oktatók, akkor légyszi ajánljatok helyet:D
2020. júl. 21. 16:17
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én speciel Pesten csináltam, tantermi oktatáson nem vettem részt. Otthon kidolgoztam a tételeket Word-ben, és abból tanultam.

A vizsga laza volt.

2020. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha közöd nincs hozzá akkor bukta.. újraélesztés meg a stabil csak alap dolog, a tételeknél kell tudni böfögni valamit.

Fel kell pl ismerni egy sokkos állapotot, vagy egy sztrókot stb.

2020. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Az SOS Elsősegély e-learningjét ajánlom, rövid, könnyen érthető videók egy fiatal mentőtiszt sráctól, könnyen megtanulható saját kidolgozott tételeik vannak, van tudáspróba is, működik gépről és telóról is, lehet kérdezni, meg van vizsgatippes és összefoglaló videó is. Meg most már lehet kérni vizsga-garanciát is, ha végigcsinálod az e-learninget, garantáltan átmész vizsgán (vagy visszakapod a pénzed).
2020. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy vicc az egész. Totál síknak kell lenni ahhoz hogy megbukjon valaki. Szóval laza.
2020. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) és jelentkezni úgy lehet hogy felhívom őket?
2020. júl. 24. 12:47
 8/20 anonim ***** válasza:

Én úgy jelentkeztem, hogy bementem az egyik Vöröskeresztbe, ott mondtam, hogy szeretnék elsősegély-vizsgára jelentkezni, és adtak egy csekket (a vizsgadíj). Aztán felhívtam a számot, amit kaptam és választottam egy időpontot meg helyszínt.

A csekket ne felejtsd el vizsgáig kifizetni, azt vinned kell magaddal igazolás gyanánt.

Illetve ha 18 alatt vagy, szülői beleegyező nyilatkozat is szükséges lesz.

2020. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. 1-2 óra felkészülés elég.
2020. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És te hogy készültel a tanfolyamon kívül? Tételeket tanultál?
2020. aug. 1. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!