Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Online elsősegély tanfolyam...

Online elsősegély tanfolyam felér a rendes 1 napos tanfolyammal a jogsihoz??

Figyelt kérdés
Szóval én az elsősegély is online nyomom mint a kreszt az baj?? Felér azzal mintha elmegyek az 1 napos tanfolyamra?? Inkább azt kellett volna??

2020. júl. 22. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.El kell menni meg kell csinálni.
2020. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még sokat nem foglalkoztam vele de ha ebből megtanulom én már csak a vizsgára megyek. Állítólag az egy napos tanfolyam se tanit semmit. Ezért 7 ezer pluszt fizettem állítólag megtanít.
2020. júl. 22. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Én online csináltam. Bár ezt is úgy, hogy az autósiskolában azért mondták előtte, hogy nem kell megvennem elég tudnom az alapokat.


Megvettem, 4-5 nap alatt mentem át rajta napi 1-1,5 órás tempóval.

A vizsga elsőre sikerült. Akikkel együtt vizsgáztam, elég gyengén teljesítettek, de meglett nekik is.

2020. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi ez biztató. Majd most már ezzel is foglalkozom csak a kreszt is nyomni kell. Én am azt hittem meg kell venni nekem nem mondták hogy nem. De mindegy mert úgyse tudom az elsősegélyt magamtól.
2020. júl. 22. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó választás az online e-learning is. Megnézheted akárhányszor a videókat, visszatekerhetsz, ismételhetsz ha szeretnél, ezt élőben nem tudod. Meg például az SOS Elsősegély e-learningjéhez vannak tesztek, kidolgozott tételek, vizsgatippek, összefoglaló, meg vizsgagarancia is, meg kérdezni is tudsz.
2020. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom az online tanfolyammal, csak annyit javasolnek, hogy gyakorold valakivel a feladatokat, stabil oldalfekves, nyomokotes, a mellkaskompressziot egy kemenyebb labdan jol lehet imitalni.
2020. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!