Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e 2020-ban a C+E...

Érdemes-e 2020-ban a C+E kategóriát megcsinálni? (Kamionozni)

Figyelt kérdés

Az a gondolat futott at a fejemben,hogy megcsinalom a C+E jogositvanyt ha torik,ha szakad. Ezzel azt szeretnem elerni,hogy egy hatalmas teher essen le a vallamrol. Megpedig az,hogy a lassam magam elott a jovom. Ne ugy gondoljak ra,hogy uristen mi lesz ha megszunik az egyik melo,hova megyek,mit keressek stb negativ gondolatok. Azt gondolom ha veletlen befuccsolna az adott ceg-gyar-epikezes vagy epp ahol melozok nem gond mert van egy olyan papir a kezemben amire a vilag minden teruleten szukseg van.Raadasul azzal a penzzel mar gondolkodhatok magasabb foku kepzeseken is.


Jo dontes ugy erzem.Erositse meg valaki,ha nem azt is.



Koszonom.


2020. júl. 22. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó befektetés. Akár a D-t is megcsinálhatod, ha az is érdekel. Jó érzés utána, hogy mindig lesz munkád (amíg egészséges az ember).
2020. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
17 éves fejjel én is igy gondolkodom, jó látni hogy más is igy van vele
2020. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó, ha megvan a CE, még akkor is, ha nem főállású sofőr vagy. Húzhatsz nagy utánfutót, rengeteg cégnél előny a CE, mert lehet van valami 3.5 tonna feletti jármű is.
2020. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom aa biztató valaszokat! :)
2020. júl. 22. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is megcsináltam, de nem használom. Vésztartalék. Néha felülök egy-egy körre, hogy szokjam. Kezdetben napi bejelentéssel mentem el vállalkozóhoz. Kifizettem magam után a napi bejelentéssel járó minimális összeget és kb 2-3 órákat vezettem. Tehát pénzt nem kaptam érte csak gyakorlásként tettem helyben.
2020. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 vok.


Gki stb megvan. Úgy vagyok vele a gki ha le is jár nem baj, ha dolgozni akarok vele majd előtte megújítom. Adr-t is akartam, de arról letettem. Ismerősöm adr-t visz, ő világosított fel, hogy ott nem járhat le a vizsga érvényessége. Éppen ezért már ekkora pénzt nem akarok beleölni. A c+e +gki+páv + tach kártya nekem kb 500 ezer volt.


Ha mégis vezetésre adom a fejemet akkor az adr-ben nagyobb lehetőséget látok. (Szerintem jóval többet van otthon)

2020. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyit van ithon nem az ADR-től függ hanem a fuvartól.

De az ADR az nagyon kényes, abba bele tud szinte mindíg kötni a rendőr ha akar.

2020. júl. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre jó ha megvan :)
2020. júl. 23. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ADR-rel csak a szívás van, nem érdemes megcsinálni.
2020. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!