Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Svájcban milyen büntetésre...

Svájcban milyen büntetésre számítsak ? :O

Figyelt kérdés

Svájcba szeretnénk menni autóval.

Milyen büntetésre számítsunk ha:

- ott állunk meg ahol nem szabadna, de persze nincs tábla, pl: járdaszegélyre fél módon felparkolni sréjen

- fűre parkolunk parkok előtt ha visszük a kutyát sétálni.


2020. júl. 23. 20:10
 1/8 anonim válasza:
55%
leginkább drágára:D
2020. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ritka hülye ember az aki úgy megy valahová hogy szándékosan szabálytalankodik.
2020. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is ez jutott eszembe mint az utolsónak. Eleve úgy mész oda hogy szabálytalankodni akarsz, és már a tarifákat nézegeted?

Az fel sem merült hogy ne csinálj olyat, amiért büntetnek?

2020. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
68%
Svájcban nem fognak szarozni ha birsagrol van szó!És tényleg nagyon retardáltnak kell lenni,hogy valaki ezzel játszon.Bár tudom,most jön az hogy majd akkor nem fizeted be.......hajrá.Csak amjd mikor kamatos kamattal mennek hozzád behajtani ne lepődj meg.
2020. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy így akarom.

Csak nem szeretem a rendszerességet, eddig egy harmadvilági országban éltem

és gondolom, hogy sokszor nincs is normális fizetős parkolóhely, mint ahogy Pest belvárosában sem, ezért úgy kell parkolnod ahogy találsz.

2020. júl. 23. 21:33
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
68%

Akkor maradj is a harmadik világ beli országodban.......ez európa ,annak is az egyik legfejlettebb leggazdagabb,leginkább szabályozott és felügyelt országa.

Itt nem úgy mennek a dolgok,hogy oda állsz ahova époen neked tetszik,azt ha baj van majd adsz egy kis baksist az egyenruhásnak azt minden meg van oldva.De komolyan mennyire kell ehhez ostobának lenni.....

2020. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Svájcban nem úgy működik a parkolás, hogy mindenki oda parkol, ahol még nincs más autó, akár a főút mentén az árokparton. Az Románia. Svájcban megállhatsz a kijelölt parkolóhelyen, ha az éppen szabad. Ott azért láttam már büntetést, mert kilógott a felfestett keretből az autó (és nem oldalra, hanem előre, vagy hátra). Parkoknál, túrázóhelyeken van parkoló, azt használd.
2020. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2020. júl. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!