Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang 3.7 2015 305ló...

Robi Hegedy kérdése:

Ford Mustang 3.7 2015 305ló automata. Mennyi fenntartása? Egy ilyen autónak. Nem a fogyasztása gondolok. Ha nem a alkatrészekre évi szinten.

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

unixauto.hu

A szokásos karbantartási anyagok listaárát megtalálod és tudsz számolgatni.

Hiába a egy viszonylag olcsó izomautó, akinek fillérezni kell, annak nem való

2020. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helló. Nem a fillérezésről lenne szó. Csak jobb úgy autót venni ha fel vagy készülve és tudod mennyit fogsz költeni ra. Pénz van a kocsira csak jobb felkészülni rá.
2020. júl. 26. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem személyes tapasztalat, mert nem volt Mustangom, de mivel érdekel a téma, és énis szeretnék egyet, ezért utána jártam korábban is. Sok cikket, tesztet olvastam, és videókat néztem. Ezeket tudom csak leírni.


Elvileg a Mustangok úgy általában elég megbízható autók. Függetlenül, hogy V6, V8. Ezek szívó motorok, elég "egyszerűek", nem igen van ami elromoljon bennük. Maga a kocsi sincs dugig tömve elektronikával, pláne az 5. generáció (előző). Épp annyi amennyi szükséges. De nem az van, hogy még a legutolsó biszem baszom is elektromos benne, meg dugig van tömve full haszontalan extrákkal, amik pont arra jók, hogy elromoljanak.


Az alkatrészek Ford árban vannak. Anyám Fiestájára is 100 ezer egy lámpa... Szóval ja.


Nyilván a fix költségei magasabbak lesznek mint egy átlag autónak. A tankolás, a gumizás, a biztosítás, az átírás, stb. De gondolom azért nézel Mustangot, mert neked ez megér annyit.

Ezeket leszámítva az alkatrészek nagyoncsak hasonló árban vannak, mint egy tudomisén. Ford Mondeo. Egy légszűrő, egy olajszűrő, egy olajcsere. Ez még mindig "csak" Ford.


Ez egy tipikusan olyan autó, hogy meghallja valaki, hogy Mustang, egyből égnek áll a haja. Atyaééég micsoda pénztemető. Közbe meg hidd el, egy 15 éves 5-ös BMW jobban viszi a pénzt mint egy ilyen lovacskás autó :)

2020. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!