Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van magyar bemutató videó az...

Van magyar bemutató videó az uj VW golf gti-ről?

Figyelt kérdés
Mennyivel mivel jobb mint a rendes?
2010. aug. 3. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősebb a motorja, meg általábban sportosabb külsőt kap.
2010. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az alap :)

Amúgy stabilabb de keményebb futóművet, több extrát, egy 211 lovas 2.0 turbómotort, egyedi kárpitokat, egyedi üléseket, fém pedálokat, nagyobb fékeket, stb. De ilyenekbe gondolkodj. Aminek köze van a teljesítményhez azokat jobbra, erősebbre, sportosabbra cserélték.

És ha meg szeretnéd venni inkább javaslom a Civic Type-R-t, mert hiába gyengébb ha egyszer ilyen hangja van:

http://www.youtube.com/watch?v=I8hPPPMu_rE&feature=related

2010. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárhol szóbajön a gti,biztos akad egy Hondás aki azt mondja. Vegyél inkább hondát.Miért van ez?Nekem gti-m van,persze csak egy hármas.Én is büszke vagyok rá,úgyhogy vegyél vw golf gti-t!
2010. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Hondás, nem talált. Csak szerintem sokkal szebb a motorhangja a Civicnek, és amúgy meg nagyon közel van egymáshoz a két autó. Szóval emiatt Civic. És nem Golfom van (mondjuk volt, de nem GTI) és nem is Hondám.
2010. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor 100000000 bocsi:)
2010. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!