Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiborult a kaja a kocsiba,...

Kiborult a kaja a kocsiba, mit csináljak, hogy leközelebb ne történjen ilyen?

Figyelt kérdés

Gombapörkölt volt a kaja viszem haza hagyományos éthordóba, erre kanyarodok és borult a kaja tiszta zsír lett minden, nagyjából kitakarítottam, zsíroldó, glicerines kézmosós szivaccsal áttöröltem porszívóztam is. Nem tudom, hogy a kábelek ezt hogyan viselik ( Alhambra tehát sanszos, hogy kampó lesz pár dolognak ) mivel hátul volt a kaja így a sofőr ülés alá folyt a szaft.


Na mindegy , csak egy kis horrort akartam, aki vizuális típus az most biztos sajnál.


Gyakran viszek így kaját, de eddig nem esett ilyen baj.


Milyen tartót találjak ki amibe nyugodt szívvel bele tudom tenni az éthordót? Net nem hoz ki semmit.



#autós #Éthordó tartó
2020. júl. 29. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csomagtartókhoz lehet venni ilyen gumis hálót, ami leszorítja a szajrét, talán működhet?
2020. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Simán szedd szét a részeket. Ha egyesével vannak akkor nem borul fel, de akkor is kifolyhat. Zacskózd be
2020. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan ételhordót, ami 100%-osan szigetel.

Szinte bárhol lehet már kapni ilyen Clip-es dobozokat is, amit akár a fejére is állíthatsz, egy csepp se jön ki belőle...


[link]

2020. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

AZ éthordó legyen olyan, ami légmentesen zár. Lehet, hogy már sok éve használod, ezerszer mikróztad, ezért gyengébb a zárása.


Próbaképpen tölts bele vizet, fordítsd oldalára, hogy csöpög-e belőle. Ha nem, akkor bátran mehet bele a leves, a zsíros pörkölt stb.


Egyébként kiékelném: beszorítanám táskák és egyebek közé, akkor nem tud felborulni.

2020. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz az ételhordóhoz, és nem akarsz megfelelő műa. dobozt venni, kísérletezhetsz ilyesmivel is:

[link]


De én mindenképpen egy reklámszatyorba tenném az ételhordót, még a rekeszen belül is!

2020. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát ezt kár volt megkérdezned, magadtól is tudnod kellene hogy hogyan hord legközelebb.
2020. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Zacsiba volt, de mit értem vele.


#6 mondjuk hátha van itt ételkiszállító, tudod amikor idős nénik és bácsiknak viszik a tulaj éthordójába a kajcit, és dobnak pár ötletet.


Hogy én mennyit szívok a takarítással, mi szedi ki a szaftot a kárpitból? Gumi szőnyeget most mostam meg mosóba, hát, adtam a szaftnak egy pofont.

2020. júl. 29. 12:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nylonszatyorba szedik neked a pörkűttet, mer abbó' szeretöd kitunkóni, akkó vagy egyed megfele helyben, vagy kitunkolod a szőnyegbű fehírkenyérrel bátyámuram! :D
2020. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Ezek szerint ha még a sofőrülés alá is jutott, akkor a hátsó üléssor előtt volt lent a lábtérben.


Miért nem a csomagtartóban szállítod?

2020. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Néha elcsodálkozom, hogy milyen életképtelenek egyesek. Dupla szatyor, erősen összekötve és be a csomagtartóba, lehetőleg kiékelve valamivel. Vagy be az anyósülés mögé lábhoz és húzd hátra koppig az ülést. Olyan stabilan fogja tartani, mint te a végbél-záróizmodat, ha nem sietsz eléggé, megfárad a gomba, megeszed és pár óra múlva nagy hatással lesz a bélműködésedre a matéria.
2020. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!