Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiborult a kaja a kocsiba,...

Kiborult a kaja a kocsiba, mit csináljak, hogy leközelebb ne történjen ilyen?

Figyelt kérdés

Gombapörkölt volt a kaja viszem haza hagyományos éthordóba, erre kanyarodok és borult a kaja tiszta zsír lett minden, nagyjából kitakarítottam, zsíroldó, glicerines kézmosós szivaccsal áttöröltem porszívóztam is. Nem tudom, hogy a kábelek ezt hogyan viselik ( Alhambra tehát sanszos, hogy kampó lesz pár dolognak ) mivel hátul volt a kaja így a sofőr ülés alá folyt a szaft.


Na mindegy , csak egy kis horrort akartam, aki vizuális típus az most biztos sajnál.


Gyakran viszek így kaját, de eddig nem esett ilyen baj.


Milyen tartót találjak ki amibe nyugodt szívvel bele tudom tenni az éthordót? Net nem hoz ki semmit.



#autós #Éthordó tartó
2020. júl. 29. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy ki éhezett kutyát tegyél be és kinyalja rendesen.
2020. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-re:

Sokkal könnyebb kiékelni, ha a hátsó üléssor előtt van. Ott előre-hátra már nem tud dőlni. Odanyomod az egyik szélre, másik oldalról egy nehéz táskát teszel melléje, lehetőleg úgy, hogy a középső kiemelkedés azt megfogja. Esetleg - mivel a szélénél is tud egy kicsit dőlni - még oda gyömöszölsz valamit.

A csomagtartó egy nagy, sík felület. Ha bármivel kiékeled, az is elcsúszhat, és máris nem ér semmit.

2020. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ki volt ékelve, előre toltam hatsó ülést. Jobbra dőlt.
2020. júl. 29. 15:13
 14/14 anonim ***** válasza:

#12 "anyósülés mögött" = hátsó üléssor előtt.

Ha nincs a csomagtartóban alapból semmi, akkor igen, sík.

2020. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!