Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Silvia S15 / Nissan...

Nissan Silvia S15 / Nissan Skyline GT-R R32/33/34 behozatala előtt állok. Balkormányosra szeretném átszereltetni, szerelőt keresek, és egy KONKRÉT hozzávetőleges árra lennék kíváncsi. ?

Figyelt kérdés
Az autót jobbról balkormányosra szeretném átszereltetni. Hallottam ezek nagyon költségesek, de abból kiindulva, hogy az autó kerülni fog kb. 20 millió forintba, akkor +/- 2 millió már nem osztana/szorozna. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy megéri-e vagy nem, nekem és a lelkivilágomnak megéri.

#Nissan #jobbkormányos #Skyline #autóbehozatal #Balkormányossá alakítás
2020. júl. 29. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Inkább külfödi cégek vannak erre ráállva. Ott olyan 10 ezer euró környékén csinálják egy skyline átalakítását balosra.
2020. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lenne 20 millió egy GTR? Ezeket egyébként nem lehet balkormáynosra alakítani.
2020. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is ha megcsinálja valaki az csak olyan kókányolás lesz.

Majd nézd meg a féket, kuplungot, kormányt és gázpedált egyszerűen nem tudod áttenni a másik oldalra. Maga a kaszniba semmi sem olyan mint a másik oldal.

2020. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Meg lehet csinálni, de meg fog állni vagy 4 millóban, még mindig csak egy áttákolt valami lesz, és az autó értékét a tizedére csökkented.
2020. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
56%
Álmodj királylány :D
2020. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Hogy alakítassz át balkormányossá olyan autót, ami soha nem is létezett balos kormánnyal? Gyártatsz hozzá egyedi műszerfalat, tűzfalat, kormányművet, kábelköteget?

Nagyon komolytalan vagy Pistike. Menj szépen nfs-ezni. Ne itt bohóckodj.

2020. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Beviz Elek ***** válasza:
80%

#6

Megoldható, egy céget találtam amelyik foglalkozik pl R34-gyel, 5500euró+áfa az üres műszerfal, 25ezer eurótól indul az átépítés...


A vicc inkább hogy otthon ül, bevallása szerint a küszöbén van annak hogy autóra elszórja egy jobb ház árát, de igazából még azt sem tudja hogy melyiket veszi, de tolongjanak a szerelők konkrét árajánlatokkal. Mindezt itt, véletlenül sem egy típusspecifikus csoportban.


Ez az a helyzet amikor a gyerek még álmodozik, de hamarosan a segge a falhoz fog érni.

2020. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyártják a műszerfalat, üvegszálból. de még az ajtók kábelközegét is szépen át kell variálni meg az ajtókárpitokat, MINDENT.


De az olyan autóból amiből nem volt LHD, 3x-os árszorzó ez a tényező.

2020. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

#7

Engem nem érdekel ki mennyiért gányolja szét a skyline-t. Attól hogy drága, még ugyanúgy sz@r.


Csak az eredeti gyárinak van értéke.

2020. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!