Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan szervíz ahol át tudnak alakítani egy jobbkormányos Nissan Skyline gtr 34 et balkormányossá? Hozzávetőlegesen mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Olvastam több félét is hogy kb 250ezer lenne, ez reális, vagy drágább, esetleg kevesebből is kijönne?

2014. máj. 5. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz hogy Mazdáról írnak, de a lényeg ugyanaz:

[link]

2014. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem baj, azért köszi :)
2014. máj. 5. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Abból nem készült balkormányos kivitel, tehát gondolom hogy nem megoldható a dolog.
2014. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Magyarországon biztos h nem találsz hozzá olyan alkatrészeket amik kellenek h bal kormányos legyen. Azt a 250 ezret szorozd be még párral ... több milliós nagyság rendel kell számolni ilyen kocsinál.


Ajánlom figyelmedbe ezt : [link]


Én ültem már jobb kormányos Skyline-ba volán mögött és csak akkor tűnt fel mikor kiszálltam h "jééé a másik felén ültem :)"

2014. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem lehet, mert nincs hozzá olyan alkatrész, mivel nincs belőle balkormányos.
2014. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D

17:24 ezek szerint nem olyan furcsa, illetve nem nehezebb vezetni mint a balost (csak mert gondolom másabb azért)?

2014. máj. 5. 19:41
 7/7 anonim válasza:

Tudtommal Németországban csinálnak hozzá alkatrészeket, amivel át lehet alakítani. Viszont abban teljesen biztos vagyok, hogy Amerikából is tudsz hozzá rendelni, mert ott azért elég nagy kultuszautó az erharmincnégy.


Szerintem PoweredÁkihoz hasonló tuningmájerek biztosan át tudnák alakítani, ha kapnak hozzá kellően sok időt, alkatrészeket és persze sok pénzt.

2014. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!