Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sport kipufogót elfogadják...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Sport kipufogót elfogadják műszaki vizsgán? Többi lennt

Figyelt kérdés

Sport hátsó dobot szeretnék venni amihez ugye adnak bizonylatot!

Ezeket a dobokat a műszaki vizsgán elfogadják? Innen szeretnék venni egyet!

Szerintetek el fogják fogadni vagy sem?

Vagy mi kell hozzá hogy biztosan elfogadják?



[link]



2020. júl. 31. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Műbizonylat mindenképp legyen és elméletben igen, be kellene íratni a forgalmiba is, majd azzal levizsgáztatni majd lepapírozni az átalakítást.


A gyakorlatban mondjuk minden telepi hülyegyerek fűnyírómotoros Hondáján, Golfján és Suzukiján ott van, hangja mint amikor az embernek hasmenése van a WC-n, miközben alig gyorsul és azt pedig erősen kétlem, hogy ezek a bohócok mind lepapírozták volna.


A rendőrön is múlik eléggé, hogy elfogadja-e a műbizonylatot, vagy elküldi-e a ricert vizsgára, szóval benne van a levegőben, ha egy ilyet csak úgy felteszel, még műbizonylattal is.

2020. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mübizonylatal müszakin simán átmegy a következőnél már az alján lévő /dobon/ szám benne van a rendszerben természetesn Parragi gyártmány melynek decibel értéke megfelel a szabályoknak ennek ellenére szépen szól
2020. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem fogadhatnák el. A műbizonylat csak az egyik szükséges feltétele annak, hogy a forgalmiba bejegyeztesd, és akkor el fogják fogadni.

Viszont ha nem ordít, és nem az NKH-hoz viszed, hanem egy sima vizsgaállomásra, akkor valószínűleg nem lesz gond. Max adsz egy plusz ötöst.

2020. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm a válaszaitokat!

Nekem nem az a lényeg hogy kombájn hangja legyen!

Ismerősömnek arról az oldalról származik a végdobja amit linkeltem is és kulturált de mégis szép hangú!

Szerintem akkor megvárom hogy neki átmegy e a vizsgán mert ha jol emlékszem aug 7.-én viszi vizsgásztatni!

2020. aug. 1. 06:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, átment a vizsgán?
2020. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem mennt át a vizsgán!

Ford szerviz hamyagsága és oda nem figyelése miatt!

A kipufogót elfogadták volna meg lett kérdezve!

2020. szept. 28. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
És akkor Te mit lépsz kipufogó ügyben, eldöntötted ?
2020. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát még nem döntöttem el mivel közbe jött egy gyorshajtási birság amit ki kell fizessek ami 4 honappal ezelőtt volt!!

Sajnos most jött ki csekk amit amugy nem is én követtem el hanem tesom de ö kihuzza magát a fizetés alól,de mivel nem akarom h kivonják forgalombol igy ki kell fizetnem!!! :(((

2020. okt. 12. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért az súlyos, hogy három hónap alatt nem tudod levizsgáztatni egy 30k csekk miatt...

De sportdobra azért van pénz...


Te sem engedheted meg magadnak az autót valójában

2020. okt. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem tudom levizsgáztatni?? Nekem arrébb van még a vizsga!! Csak arra voltam kiváncsi milyen menete van hogy elfogadják a vizsgán!

És nem is tudom hogy hol irtam hogy 30k-s csekkről van szó!

Autopályàn készült a kép a gyorshajtásról!

A csekk pedig 200e Ft !! Remélem igy nyugodtabban alszol hogy tudsz mindent!!

Ha segitő válaszod nincs minek kommentelsz? A többiek értették veled ellentétben!!

2020. okt. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!