Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A márkaszervizek simán megmond...

A márkaszervizek simán megmondják, hogy milyen javítás volt az autón alvázszám alapján?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értve, hogy ha csak telefonon felhívom őket, hogy mondjanak valamit erről a kocsiról.


Azt szokták írni, hogy hívjunk fel egy márkaszervizt, mert ők rálátnak az adatbázisra, ahol megvannak ezek az infók, csak az homályos nekem, hogy egy márkaszerviz miért töltené ezzel az idejét, hogy kikeresi az infót, amikor nem vagyok ügyfelük, csak egy random telefonáló?


Nem szoktak ilyenkor simán elhajtani, mert van elég fizetős ügyfelük is, akikkel foglalkozniuk kell?



2020. júl. 31. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a VW-nél nem mondták meg. Úgy hogy magyar autó és ott szervizelték. Sőt elmondták azt is, hogy ha meg is veszem utána sem fogják megmondani. Mert csak arra az időszakra adhatják ki, amikor az én tulajdonomban van az autó.

Lehet, hogy csak én fogtam ki valakit, aki nagyon katonásan követte az előírásokat.

2020. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Egy jogász lehet, hogy meg tudná ezt fogni, ha az adatvédelmi állásfoglalás után is erre hivatkoznak.


Az óratekerés bűncselekmény, és ha annak ellenére nem adják ki az infókat, hogy az nem személyes adat, akkor az felveti a bűnpártolás gyanúját.

2020. júl. 31. 16:20
 13/14 anonim ***** válasza:
biztosítónál kérdezd meg.
2020. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Külföldről behozott autónál mit fog tudni a biztosító?
2020. júl. 31. 16:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!