Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért pont olyan autód van,...

Miért pont olyan autód van, amilyen? Miért rá került a választás?

Figyelt kérdés
Milyen a kocsid? Mire használod? Beváltotta a hozzá fűzött reményeket? Esetleg csalódást okozott? Mik a tapasztalataid?
2020. aug. 1. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy 15 éves Dacia Loganom van.


Ezt az autót úgy mondd megörököltem, tehát nem került pénzembe, ez az egyik oka, amiért nálam van, a másik, hogy újonan vásárolták a családban, ezért ismerem az előéletét, megbízható, olcsó fenntartású autó, és gyakorlatilag 90%-ban városban használom, ahová teljesen ideális.

Közel 300.000 kilométert futott.


Jövőre, esetleg 2022-ben tervezem leváltani, az utódja mindenképp új autó lesz.

4 autó esélyes a posztra leginkább, egy szintén Dacia Logan, Renault Clio, esetleg egy Suzuki Vitara, vagy Toyota Yaris.


Kevésbé esélyesek, de nem esélytelenek: Toyota Corolla, Renault Megane, bár ezek már kissé drágább autók.

2020. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

2007es Accord.

Mindigis tetszett a szedán Accord, sok jót hallani a Hondákról, szóval ki akartam próbálni.

Végül kombi lett mert mindenes autó kellett, megszoktam a hullaszállító kinézetét.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele.

2020. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Békalámpás Corollám van, a problémám vele, hogy alacsony építésű, eszi az olajat és a mai autókhoz képest csúnya. Ezeken kívül mindenben nagyon jó, olcsó, megbízható, jól megy, keveset fogyaszt. Azért ezt választottam, mert toyotát akartam olcsón és szerintem jó választás volt. Főleg városban használom, de megyek vele országúton, autóúton is.
2020. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1997-es BMW 328i kabrió a hobbiautóm.

Beváltotta a reményeimet: egyfelől hatalmas élmény, én ilyet akartam sok éve, még jobb, mint amire számítottam. Közvetlen, őszinte, kanyarokban komolyabb sportautókkal tartja a lépést (már ha jó a futómű és a gumik, ami a legtöbbre ilyen autóra sajnos nem igaz...), a hangja fenomenális, pedig gyári rendszer van alatta, nem is akarok hangosabbat.

Másfelől valóban pénznyelő, de erre számítottam. 24 éves, mindig van rajta valami, amit lehet bütykölni, de én ezzel elvagyok.


A "rendes" autóm egy 2015-ös Kia Cee'd, annak újkora óta kutya baja, és megérte, csendes, jó, nem figyaszt sokat, nem erős (1.4 szívó benzin), de nem akartam kis turbómotort, amit aztán ki lehet dobni 150 ezer után. Most van ebben 120 ezer km, mintha új lenne.

2020. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!