Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van utánfutó elektromos...

Van utánfutó elektromos biciklihez?

Figyelt kérdés

Például valami olyasmi, mint egy hintó, amiben embereket lehet szállítani.

Olyan kis áruszállító utánfutót találtam, de az nem valami sok.


máj. 10. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Simán utána lehet kötni egy háztáji szekeret.
máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van, a gyereket viszik oviba. Esőtől is véd. Bemész egy jobb szaküzletbe, és válogathatsz..

-

..vagy rendelsz.

máj. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is kimondottan elektromoshoz, de simához van. Szerintem azt is utána lehet kapcsolni, a hajtás nem befolyásolja.
máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van.

máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es ez édes, de én olyasmire gondoltam, hogy mondjuk 4 ember beül és ott sörözgetnek egymással szemben (mint egy hintóban is) :D
máj. 12. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a 4-es vagyok, de akkor én is félreértettelek. Hivatalos személyszállításhoz, 4 felnőtt emberhez szerintem nincs. Eleve a biciklid fékje édes kevés közel fél tonna belendült tömeg megállításáshoz. Na meg biciklisávban el sem férsz vele. Közúton legálisan szerintem ilyet nem nagyon használhatsz.
máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! 😁
tegnap 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!