Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autónak lehet baja ha több...

Kingdefender kérdése:

Az autónak lehet baja ha több fajta üzemanyagot tankolok bele?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy én az Aral kútnál tankolok (Németország) prémium dizeljüket és a haza úton kb fél tankkal beallok egy OMW kútra és töltök ottani prémium dízelt.

2020. aug. 1. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz
2020. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lehet baja.
2020. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja ettől.
2020. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de pl. Szerbiában ne tankolj, mert lehet nem dízelt kapsz...
2020. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Hülyeséget azért ne írj.

Pont ugyan olyanokat lehet tankolni.

2020. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi van ráírva? Nekem az van, hogy gasoile, oda megyek egy töltőállomáshoz én amire az van írva azt teszem bele,eddig nem volt baj.
2020. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen a gyors válaszokat. Megnyugodtam:)
2020. aug. 1. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2020. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz baj, adalékok némileg eltérhetnek, meg esetleg a dízel cetán tartalma lehet több vagy kevesebb de annyira nem lesz nagy eltérés hogy bármi bajt okozzon. Annyi hogy jobb kerülni a noname magánkutakat mert ott pancsolt fosokat rosszul adalékozott anyagot, meg vizes anyagot is tankolhatsz sajnos. Ismerősöm járt így hogy addig halogatta hogy kénytelen volt egy magánkútra betérni mert vagy az vagy kifogy az anyagból és ennyi volt. Ott tankolt gázolajat, menni ment az autó, de elég lomhán, és vizes is volt mert sokszor kimaradt égés, időként egy henger leállt nehezen indult főleg hidegen és volt olyan hogy megállt menet közben mert pont egy nagy vízcsepp ért oda az égéstérbe ami miatt kimaradt az égés..
2020. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!