Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda melegen nem indul?

Derbi senda melegen nem indul?

Figyelt kérdés
Rugásra nem indul melegen csak ugy lehet betolni,uj gyertya és igyis nagyobb hö értékü mert az egyel kisebbel meg szaggatottan jár

2020. aug. 1. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
gyertya jól nézki de viszont a belsö része furán van megégve van ahol fehér van ahol barna máshol fekete nem tudom hogy mért
2020. aug. 1. 19:52
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és alapjáraton is leáll üresben hiába rakom fel 2000rpmre akkor is
2020. aug. 1. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat kap.
2020. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szerintem akkor menetközben is csinálna meglepetést hörögne vagy valami

de megpróbálok azért állitani rajta

2020. aug. 1. 23:13
 5/6 anonim válasza:
Ha fehér a gyertya általában az azt jelenti hogy nagy a hő a motorban, ha barna akkor jól kiég, ha fekete akkor nem ég ki rendesen. Esetleg pucold ki a kaburátort és az előttem hozzászóló ember is javasolta a karbi állítását, szerintem is próbálj állítani rajta. Esetleg ellenőrizd a szikrát mert lehet hogy kicsi.
2020. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Ha fehér a gyertya általában az azt jelenti hogy nagy a hő a motorban, ha barna akkor jól kiég, ha fekete akkor nem ég ki rendesen. "


Ezt én értem is :D csak azt mondom hogy ez a 3szin mind rajta van a belsö részén.

de kösz ia tippeket megnézem.

2020. aug. 2. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!