Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakótelepen élek vettem egy...

Lakótelepen élek vettem egy Kawasaki zx 10r motort.Ha reggel beindítom járatni kell pár percig ti ilyenkor ráhúznátok párszor a gázt hogy gyorsabban melegedjen a motor?

Figyelt kérdés

Néha kiviszem a garázsom elé alul minden lakónak van garázs aki lakásvásárlásnál vette hozzá.

Kicsit visszhangzik de nem tudok vele mit csinálni pár percig akkor is melegíteni kell a motort.Néha ráhúzok de nem tiltásig csak olyan 10 ezres fordulatig hogy kicsit jobban hevüljön.

nem tudom hogy érdemes lenne garázsban csinálni de akkor lehet nagyobb hangja van vagy vigyem ki a garázs elé és úgy húzgáljam a gázt?

ma is voltam már motorozni reggel hétkor öt percig duruzsolt a motor.

Akinek van sportmotor paneltelepen ti hogy szoktátok reggel melegíteni?



2020. aug. 2. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell melegíteni.
2020. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

értem hogy feltűnési viszketegséged van és azt gondolod hogy mindenkinek tudni kell hogy neked van egy zx 10r motorkerékpárod, de felhomályosítalak mindenki leszarja

egy

kettő

nem kell melegíteni te kis kezdő

2020. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell járatni a motort! Pláne 5 percig! Hol élsz? Nálatok mínusz 10 fok van? Vagy mit melegítesz??? Csak szeretnéd, hogy mindenki észrevegyen végre.
2020. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
92%
Családtagok motorosok, rendesen karbantartott motor egy pöccre indul. Melegíteni csak mínusz fokokban szokták, kihozzák a garázsból azt bezárják. Utána eltolják olyan helyre ahol nem visszhangzik az egész lakótelep majd ott beindítják és ha kell melegíteni akkor ott járatják a motort ahol lehetőség szerint senkit nem zavarnak hajnali ötkor .....
2020. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha párszor arra ébrednék, hogy az ablakom alatt pöfögteted a szarodat akkor rád hajtogatnám.
2020. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Remélem a második ilyen hajnali röfögtetésed után lemegy egy szomszéd hozzád és összecsomagol a fostalicskáddal együtt.
2020. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Az mtz korszak óta nem kell melegíteni egy motort. Felépül az olajnyomas kb 15-20 mp alatt és lehet indulni.
2020. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy kell melegíteni te kretén. Ülj rá, aztán az első pár percben finoman hajtsad. Hogy lehet valaki ekkora proli, hogy hajnalban egy panelház tövében bőgeti a sz..rját?
2020. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
71%
Csak azt nem értem hogy ennyi technikai tudással a kérdező hogy ment át a járművezető vizsgán 🤔
2020. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell rátekerni a gázt... Beindítod, hagysz neki alapjáraton 30 másodpercet, hogy az olaj mindenhova elérjen, közben felveszed a bukód, kesztyűt stb, majd elindulsz vele és óvatosan mész, amíg be nem melegszik.
2020. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!