Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lotus Cleaning Plastic Cleaner...

Lotus Cleaning Plastic Cleaner használata után nem lesz semmilyen illat a beltérben?

Figyelt kérdés

Most próbáltam először, de más, hasonló árú vagy drágább termékkel összehasonlítva mintha kevésbé tisztítaná a műanyag felületeket és gyakorlatilag semmilyen illata nincs. A marketing rizsa szerint: blablabla "... ráadásul mennyei illattal és antisztatikus hatással egészíti ki a tökéletes eredményt!"


Tehát ha valaki használja, mi a véleménye róla, lehet, hogy esetleg az üzletben "felvizezték" ahol vettem és pl egy autómosónak eladják a kilopott tisztítószert, vagy tényleg ilyen "gyárilag".



2020. aug. 2. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem csodaszer. Jobban nem tisztít mint bármelyik olcsóbb hasonló termék. Én is ezt tapasztalom. Kifújáskor van némi enyhe illata, de nem tartós. Ne várd, hogy napokig, hetekig parfüm illat lesz az autóban!

A marketing szöveget el kell osztani minimum kettővel!

2020. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!