Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, miket tanácsolnátok...

Motorosok, miket tanácsolnátok az autósoknak, hogy könnyebb és biztonságosabb legyen az utatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a biztonságos távolság tartására.

2020. aug. 2. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Utána nézhetnének, hogy az autójukban középen fent, meg kívül két oldalt azok a csillogó izék micsodák, és mit kell velük csinálni:)


Ha valaki sehogy se találja ki, az görgessen lejjebb.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Visszapillantó tükrök:) És néha, hébe-hóba, legalább szökő évente egyszer illenék beléjük nézni :)

2020. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Én a motorosoknak tanácsolnám, hogy tudjanak a szabályokhoz illően közlekedni és akkor nem lenne semmi bajuk. Szét adom, hogy szerencsétlen autós vigyázzon az őrült barmokra, akik a domb mögül kiröpülnek 150-nel a főútra kikanyarodó autóba bele. Persze, az autós vigyázzon, egyértelmű. Gondolkodni luxus, értem én, de azért mégiscsak kéne.


"vIgYáZz a MoToRoSoKrA!", meg a nagy lófogat. Ha úgy közlekednének velük, ahogy emberek autókkal teszik, nem lenne semmi baj velük. Úgyhogy erről ennyit.

2020. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
60%

ma 21:47

részben igazad van mert nem kell ránk külonos képpen vigyázni,aki az autósra bízza magát hogy majd vigyázránk az hamar foldalá kerül.

abban viszont nincs igazad hogy kozlekedjünk úgy mintaz autósok.

szinte minden motoros autós is,én is,és nem lehet ossze hasonlítani.

teljesen más a vérmérséklet egyiken és másikon.

amúgy meg szinte minden autós siet,rohan,kereszre,felfestésre,lámpákra nagy ívben sz arik. az hogy lassabbak az autósok tudod miért van? mert gyenge az autójuk,akinek erősebb az megy is mint a meszes.

adj mindenki segge alá egy rs5-öt és meglátod mi lesz az utakon.


kérdésre pedig annyit hogy semmi extra bánásmód nem kell,nézni kell a tükroket,időben indexelni illetve nem hirtelen fékezni egy esetleges leforduláshoz,de ez ha autós van mogotted is így kell.

2020. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
#2: Adom, amit ma ketten az M1/M7 közös szakaszán műveltek... Ráadásul úgy, hogy az egyik annyira bizonytalan volt, de mégis tolta a másik után
2020. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Provokatív kérdés. A motoros amúgy is fogyóeszköz, mint a macska.
2020. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
22:22 kb minden motoros autós is :)
2020. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vaj jogsim és vezetek is, tehát tudom, hogy mekkora barmok ülnek a volán mögött. Egyfajta leszorítási sorrendet szoktam látni: száguldozó vadbarom < BMW < Audi.

Motorosokkal még semmilyen rossz tapasztalatom nem volt, de már láttam autót motoros oldalába rohanni alacsonyabb rangú útról. Szegények szinte "láthatatlanok" az autósok szemeiben, de ez a bringásokra is igaz szokott lenni.

2020. aug. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!