Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mégis hogyan küzdjem le a...

Mégis hogyan küzdjem le a stresszt? kresz vizsgán annyira izgultam hogy végül nem sikerült mert annyira rá paráztam az egészre és félek hogy megint túl fogom parázni:/ (most megyek másodjára)

Figyelt kérdés
itthon nyílván sikeres teszteket töltök ki. 74 pontokat szoktam elérni
2020. aug. 3. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Ha a KRESZ vizsgán ennyire izgulsz, mi lesz veled a forgalmi vizsgán?

Az elméleti vizsgán semmi meglepetés nem érhet, ha nem a kérdések-válaszok párosítást magoltad, hanem a szabályok ismeretében tudod a válaszokat a kérdésenként 60 másodperc rengeteg idő, nem kell elkapkodni a választ, olvasd el a kérdést, és a válaszokat is, csak azt követően nyomj rá arra, ami szerinted a helyes.

A stressz kezelést neked kell fejben helyre tenned, és ez nem is most, hanem a forgalmi vizsgán lesz fontos.

2020. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsonek, firgalmi vizsgan 50 percet kell teljesítened, ugy hogy a vizsgabiztos ott liheg a fuledben, meg beszologat (kifoghatsz ilyet is)

Fogd fel ugy, hogy nem dol oaaze a vilag, ha nem sikerul. menj ugy oda h lessarom lesz ahogy lesz.

2020. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült!!😇😇😇 köszönöm a válaszokat!😊
2020. aug. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!