Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik számítógépre olyan...

Létezik számítógépre olyan program amivel szimulálni lehet az autóvezetést? (Nem versenyzést) Valami tényleg valósághű kéne jogsi megszerzésének könnyítésére. Minden segítséget előre is megköszönök.

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 21:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
3%

Dr.driving 2

XD

2020. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem... számítógépen nem fogod érezni az autó gyorsulását, a kuplung fogáspontját, az egyenletes fékezéshez szükséges erőt, nem fogod megtanulni hogyan kell elindulni emelkedőn, nem lesznek kátyúk, amire figyelned kéne, nem fogod tudni parkolásnál mit kell nézned..... soroljam még?
2020. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Az nem való semmire, csak gyerekeknek játszani.
2020. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy írták, igazi szimulátor nincs. Amúgy én az LFS-t tudnám javasolni, az egy jó autós játék, az autó fizikája egész jól meg van benne csinálva. Azt meg lehet belőle tanulni, hogy fordul egy autó, kigyorsításkor nagy gázadásra hogyan viselkedik (FWD vs. RWD, nagyon jól lehet érezni a különbséget), ha elblokkolnak a kerekek akkor mennyire lehet irányítani az autót, illetve az alulkormányzottsággal és túlkormányzottsággal meg lehet benne ismerkedni. Ezek szerintem hasznos dolgok, tehát valamit azért lehet tanulni belőle a vezetésről, de közel sem annyit mint egy valódi autóban ülve.
2020. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is az LFS-t javasolnám ( [link] de abból - és másból sem - fogsz megtanulni forgalomban vezetni a valóságban, legfeljebb arra jó, hogy az autók viselkedéséről megtudj valamit.
2020. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
35%

Inkább próbálj meg valahogy máshogy tanulni, mert egy ilyen játékkal nem fog menni.


(amúgy pls valaki ad egy jó értékelés? Kéne a színtlépésemhez)

2020. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Miért adna? , 3. vagyok engem lepontoztak.

De nyilván értenek hozzá.

2020. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

City car driving.

Persze még ez is nagyságrendekre van a valódi vezetéstől. De játéknak jó.

2020. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
5%

6-os vagyok


Akkor értékeljétek ezt!


Pls

2020. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Carmageddon XD
2020. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!