Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 Mza 50ccm hengerfej...

Simson S51 Mza 50ccm hengerfej vélemények?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, az ilyet nem értem hogy ha nem tudsz róla véleményt írni akkor miért szólsz hozzá.
2020. aug. 4. 13:32
 3/6 Simson S51N ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok de mivel nem tudjuk mire vagy kíváncsi, így nehéz értelmesen válaszolni.

Mire vagy kíváncsi? Milyen a minősége? Az ára? Hol lehet kapni? Jó lesz-e 60-as hengerre? Miért akarod egyáltalán lecserélni? Mi a baj a régivel?

Szívesen segítünk, csak fogalmazd meg mire vagy kíváncsi.

2020. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A minősége meg ilyenek, mennyire kidolgozott, mennyire megbízható, 50-es hengerrel mert a régi hengerfejből kiszakadt a gyertya menet(nem akarok menetjavítót mert szerintem "tré"), és így egy úttal el vittem a hengert is fúratni ami 38.23 (dugó). Én is kicsit hülyén fogalmaztam meg.
2020. aug. 4. 21:44
 5/6 Simson S51N ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg, jó minőségű, szépen kidolgozott, tartós darab.
2020. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2020. aug. 5. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!