Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szalonutót vettünk 1500...

Viragocska2 kérdése:

Szalonutót vettünk 1500 km-el. Átadáskor jeleztük a kereskedésnek, hogy a lökhárítón van fényezés sérülés. Megegyeztünk, hogy átfényezik ingyen. Karosszérásnál kiderült, hogy valószínűleg meg is van rogyva enyhén. Mire kell figyelnem most?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem volt az összetörve. Szalon ilyennel nem szórakozik. Két lehetőség van: 1. hátulról kicsit nekikoccantak, 2. nekitolattak valaminek.


Ez egyértelműen bemutatóautó volt, ilyen dolgok előfordulhatnak.

Le kell venni a hátsó lökhárítót és megnézni, hogy az alatta lévő fém lökhárító sérült-e. Ha igen, azt még cserélni kell és kész. Nem nagy dolog, de ha a szalon sérülésmentesként árulta, akkor ezt a javítást nekik kell állni.

2020. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11/11 anonim: sérülésmentesként árulta, átvételkor láttuk, egyből vállalták a javítást, papíroztunk. Akkor a javítás max., amit szorgalmazzunk?
2020. aug. 4. 09:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos fenntartással lennék.

Ha azt elakarták sumákolni ami szemmel látható, akkor mi lehet ott amit nem vesztek észre.

2020. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azt tettük, hogy megkértem a műhelyt, hogy had nézzem át szétszedett állapotában. A lököst már levették, alatti nem látszik sérülés, átnéztük, lefényképeztük. Kikérdeztem a fazont (ő figyelmeztetett korábban, hogy tt nagyobb baj s lehet), de mást nem láttunk (sérülést).


Köszönöm mindenknek a válaszokat!

2020. aug. 5. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!