Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz vizsgára miből érdemes...

Kresz vizsgára miből érdemes készülni? E-titánon majdnem hibátlanok a próbavizsgáim, a Kresz-Teszt 2012 programban viszont többet rontok általában. Melyik használja a vizsga kérdésbankját?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az E-Titán megy, akkor valószínűleg átmész a vizsgán.
2020. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
E titánon ha megy, nem lesz gond. Nekem is majdnem hibátlanok lettek a próbavizsgák, hibapont nélkül vizsgáztam.
2020. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A vizsga is az e-titan kerdesekbol van, ha az megy es nem parazod tul akkor sima ugy
2020. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy látod, a vizsgával nem lesz gond.

De én a helyedben aggódnék, hogy a tudásod nem éppen kielégítő. Begyakorolt kérdésekre begyakorolt válaszok mennek, a szabályok értelmezésével, megértésével gondok lehetnek.

2020. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap csinálj meg 2-3 tesztsorozatot E-titan-on. E mellet olvassad el párszor az oktatókönyvet vizsgáig.
2020. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért annak oka van, hogy az e-titánon kívüli tesztek látványosan nem mennek.

Valószínűleg azért, mert nem a szabályok ismeretében válaszolod meg a kérdéseket, hanem a a helyes válaszokat memorizáltad az e-titánon.

Az elméleti vizsgán ennyi is elég lehet, de a gyakorlatban másképpen működik, ott az adott pillanatban helyesen kell cselekedni, nincsenek A-B-C variációk, és egy perces gondolkodási idő sem.

Forgalmi vizsgán azonnali bukást jelentő hiba a "közlekedési szabályt sértett".

2020. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem memorizáltam én semmit, egyszerűen az e-titános kérdések valamiért könnyebbnek tűnnek, mint a 2012-es verzió.

A forgalmihoz kapcsolódó kérdésekben nem hibázom, azok teljesen logikusak.

2020. aug. 4. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
E-titán próbavizsgán kb. ugyanazok a kérdések vannak, mint a vizsgán. Ha azt begyakorlod, biztos átmész.
2020. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Leginkább a Kreszből...
2020. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!