Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautót lehet részletre...

Használtautót lehet részletre venni?

Figyelt kérdés
GYES-en vagyok. Gyermekem apja elhagyott, én hülye meg eladtam az autómat a kapcsolatunk alatt. Nem kérek leszidást, hibáztam. Most itt vagyok egyedül kocsi nélkül. Gyerek apja fizet+családi+gyes+itthoni munkát is elvállaltam. A babám még nem bölcsis, csak itthoni munkát tudtam elvállalni. A kérdésem az, hogy létezik olyan, hogy pl.havi 25 ezresével kifizetek egy használtautót, úgy, hogy nincs önerő? Tudom, nagy álom, de hátha.
2020. aug. 4. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit lehet részletre venni, a használt autó sem kivétel. Hogy önerő nélkül, az már necces. Vagy felvehetsz személyi kölcsönt, bár ilyen jövedelmi viszony esetén nem biztos, hogy adnak. Mindegy is, mert nem szerencsés a terved. Egy használt autónál mindig kell, hogy legyen tartalék egy esetleges meghibásodásra. Mit csinálsz, ha hirtelelen jön egy 100 ezres hiba? Onnantól nem tudod használni az autót.
2020. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
autokereskedők kínálnak részletfizetési lehetőséget, de ez amúgy hitelt jelent kamattal. Kamatmentes nem igazán van.
2020. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Önerő nélkül nem lesz autó. 25 ezres törlesztő meg nagyon alacsony. Ha ennyire nincs pénzed, akkor ne kockáztassál még egy havi törlesztőt.

Otthon dolgozol, gondolom bevásárlásra kéne csak a kocsi. Nem tud a családod ebben segíteni?

2020. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Autókereskedőknél sok helyen lehet. A hirdetésekben általában 25% önerőt írnak elő. Tehát ennyi kell.
2020. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy Gyed mellett hitelt kapjon, arra nem gondoltok? Egyetlen egy bank nem ad hitelt.
2020. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Esélytelen, hogy Gyed/Gyes mellett
2020. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hasznalt autot akkor vennek csak hitelre ha max 3-4 eves keves km-el.

Ha megveszel egy 10 eves autot hitelre es kesobb elromlik akkor fizetheted a javitast is a torleszto mellett. Uj autora van garancia es kisebb esellyel romlik el.

Szerintem nem kapsz hitelt ha gyesen vagy. Otthonrol dolgozol, igy nem is letszukseglet az auto.

Inkabb gyujts es veszel kesobb.

Felreteszel havi 25-ot 3 even keresztul es utana veszel egy hasznaltautot.

Szuleim egyszer vettek hasznaltautot hitelre, 6-7 ev volt mire kifizettek es sokkal tobbet fizettek ki mint amennyiert vettek az autot. 10 evig megvolt utana meg alig kaptak erte valamennyit.

2020. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

AZon a 25000 ft-on, sokat lehet taxizni.

Ha beosztod ésszel elég egy hónapra.

2020. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

* még annyit hozzá lehet adni vagy 10-15000 ft tankolásra és egy kisebb nagyobb javitás árát is.

Plusz a biztosítás, adó és akkor már kijön havi 50-60000 ft-ra is.

Na ezen már vígan ellehet taxizni.

2020. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Használtautót hitelre talán a legnagyobb hülyeség ami létezik.

Vétel után alsó hangon 100 ezres az első szerviz. A szerelő nem fog hitelt adni.

És mi történik ha jön egy komolyabb hiba? Fizetheted a törlesztőt + a szerviz költségét is. Egyenes út az anyagi csődhöz


A havi 25-öt amúgy komolyan gondolod? Tankolni sem ártana. KGFB-vel mi van? Súly adó? Sanszon hogy legalább az egyik gumi szettet is cserélni kell stb.


Neked az autó nem szükséglet jelenleg, hanem egy vágy.

2020. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!