Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amíg nem küldik ki a jogosítvá...

Amíg nem küldik ki a jogosítványt, addig esetleg azzal a papírral, amit adnak lehet vezetni? Vagy van arra lehetőség, hogy addig ideiglenes jogosítványt igényeljen az ember?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Bírj már megülni a seggeden három-négy napig. Még mindig nem lehet vele vezetni, ha első jogsi és nem csere.
2020. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves!:) Tudod egy normálisan feltett kérdésre, lehet kultúrált módon is válaszolni, nem csak alpári, trágár módon. Tudtommal ez az oldal erre van, hogy kérdezzünk, ha valamit nem tudunk...viszint sajnos tele van a te ételmiségi szinteddel rendelkezőkkel is...
2020. aug. 5. 10:13
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

igen erre van hogy kérdezzünk

de amikor 2 naponta van ilyen kérdés akkor már kib@szott idegesítő

2020. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van az előttem válaszolónak.
2020. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

GYAKORI kérdések az oldal neve...

Nem vezethetsz a papírral.

2020. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Már vagy húszszor meg lett ez tárgyalva az elmúlt hónapokban, hogy NEM lehet azzal a papírral vezetni.

Nem a 70-es években vagyunk hogy odanyomod a rendőrnek hogy neked van ez és kész, hozzá kell adni az adataidat az adatbázishoz, hogy ha lekérdezi az adataidat a rendőr igazoltatásnál, az benne is legyen az adatbázisban. Amíg nincs benne az adabázisban addig hivatalosan NINCS jogosítványod.

2020. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Első vezetői engedély kiállításakor nem lehet semmilyen papírral vezetni, mivel az adatbázisban még nem szerepelsz.

Hosszabbítás alatt álló vezetői engedély esetén szabad csak az igazolvány nélkül a forgalomban közlekedni.

2020. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

" viszint sajnos tele van a te ételmiségi szinteddel "

Ez is kérdés hogy ez most vízszint lenne az 1. szó?

Meg az ételmiségi, az a kaja miségét jelöli???

2020. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Az rendben van hogy normálisan kérdeztél, nincs is ezzel semmi baj, csak ezen az oldalon van egy kereső ami arra szolgál hogy valamire rákeressünk.


Számtalanszor megválaszoltunk már ilyen kérdéseket neten is rengeteg oldalon írnak erről.


Egyébként nem vezethetsz szépen megvárod mire megkapod a jogsidat.

2020. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem értem, miféle autósiskolák vannak, én két éve jogsiztam és a szánkba rágták, hogy nem vezethetünk, amíg a plasztikkártya nincs a kezünkben. Láttam itt már olyan kérdést is, hogy vizsga előtti nap nem tudta a delikvens, hogy mit kell csinálni jármű ellenőrzésénél indulás előtt (kerék, lámpa, index, kormány-holtjáték, fékteszt, plusz amit kihagytam) mert az oktató nem mondta el neki.
2020. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!