Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartja fontosnak 100x...

Miért tartja fontosnak 100x elmondani valaki hogy a kocsiját kölcsönkapta és nem vette mert ááááá neki arra nincs pénze? Ráadásul nem is kérdezte senki?

Figyelt kérdés

Mi ennek a mögöttes pszichológiája? Kollega megjelenik egy „csoda“ autóval (új listaára olyan 12 millió körül), és vagy 100x elmondja anélkül hogy igazából bárki kérdezné hogy áááááá csak kölcsön.. nem vettem ... áááá nincs nekem erre pénzem.

De ezt minek mondja el 100x?

Azt nem firtatom ki a franc ad kölcsön egy 10 misi feletti autót több hónapos használatra... már itt sántít az egész. Meg az is fix hogy az itteni béréből egy két misis használtra se futná.


Na de akkor is érdekes azt akarja h mindenki tudja ő nem vette csak „kapta“ miközben valójában köze nincs ehhez senkinek.

Hát ha én egy minimálbéres (lennék) és megjelennék egy 10 misis kocsival lenne bárkinek köze hozzá honnan és miből?

Senkinek köze hozzá semmi max a NAVnak.


2020. aug. 5. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Azért, hogy ne tűnjön fel, mennyi pénze van.
2020. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Egészen pontosan milyen választ vársz?
2020. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Mi baj Bazsi?
2020. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Én se értem mi a lényege ennek a kérdésnek.

EZ nem is kérdés csak egy kijelentő mondat.

2020. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Annyi értelme van mint ennek a kérdésnek: Semmi.
2020. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!