Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó, de jó motorolajat...

Olcsó, de jó motorolajat keresek. Milyenek vannak?

Figyelt kérdés
5w30-as viszkozitású olajat keresek egy olajfogyasztós autóba. Mi lenne szerintetek jó bele? (Teljesen szintetikus kéne szerintem) Márka, típus érdekel, nem az hogy szintetikus vagy sem.
2020. aug. 5. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Total Classic és a Mol olajakkal sosem volt gondom. Az ilyen egyszerűbb fajta kocsik teljesen rendben fognak üzemelni velük, ráadásul könnyű is őket beszerezni értelmes áron.
2020. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még Mannol, bár arról megoszlanak a vélemények.
2020. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mannol 5W30-at használ ismerős évek óta CRTDI-be.

Nem tudom neked milyen kocsid van.


[link]

[link]

2020. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak után töltögetésekre kell arra ott a Mol-os termékek, Tesco, Auchan olajok azok is jók erre acélra. Komplett olajcserére érdemes nevesebb gyártótól vásárolni, de ha ennyire eszi az olajat az autó az nem jelent jót, én inkább ennek járnék utána hogy miért eszi. Hosszútávon az lesz a vége hogy megölöd az autódat, főleg ha hosszú távra tervezed vele. Ha csak 1-2 évre tervezel vele akkor a létező legolcsóbb vacak is jó bele, rövidtávon elég az is.
2020. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy olajat eszi relatív.

Opeleknél ha 10 ezer km-enként cseréled még az is normális ha 1 liter olajat kell utántölteni.

2020. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Total classic
2020. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!