Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen régebbi, hétköznapi...

Milyen régebbi, hétköznapi közlekedésre is alkalmas autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nosztalgiaképp egy 90-es évekbeli autóra gondoltam. Főleg szedánok tetszenek, leginkább egy régi BMW, vagy Mercedes, de tudom, hogy ezek már eléggé rohadnak, meg sok bajuk lehet (mondjuk ennyi idősen már bárminek), de ugye ezek még nagyon egyszerű konstrukciók voltak, amiket mára sok szerelő nagyon jól ismer és már nem horror áron van hozzá alkatrész. Eselteg más nem prémium autó ezekből az időkből, amelyik még ma is megbízható?

Bármilyen jöhet, főképp szedán érdekel, de kombit is elfogadok.


A keret 6-700 ezer Ft tisztán a vételárra.



2020. aug. 7. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Ennyiért sajnos igazán jót nem kapsz. Nekem az egyik kedvenc autóm az E30, abból is a coupe kivitel. Azok olyan 2-5 millióért mennek (állapottól függően, már amikor van eladó). Ennyiért tudsz venni mondjuk jó állapotú Audi 80-ast, ami bár megfelel az általad leírt kritériumoknak, de jó vezetési élményt nem fog nyújtani, és gondolom az is számítana.
2020. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a vezetési élmény a fő szempont. Lehet furán hangzik, de úgy maga a feeling vonz, hogy milyen volt abban az időben “autózni” a rendszerváltás után. Akár Vectra kategória is szóba jöhet, vagy akkori japán autó, amelyik még nincs szétrohadva.
2020. aug. 7. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
F astra, corolla
2020. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28 éves daihatsu-val járok, napi szinten. Semmi nosztalgia, ez van. Alapból 4 elektromos ablak, központi zár. Klíma nincs, bár volt olyan verzió is. Kicsi, városban ideális, de pályán is elmegy, persze nem rohanva (110-es átlag). Fogyasztás jó, alkatrész van, a kaszni a kérdéses, mert semmi nem kapható hozzá, mindent kézzel kell lehajtogatni.
2020. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
#7: Bocsi, nem tudom hogy sikerült, de félreírtam, Daihatsu Cuore volt amit vezettem.
2020. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mercedes-benz w124 250D-től fel ha dízel(mindenképpen azt javasolnám) de amúgy a benzinesek is jók(csak sokat esznek). Ha pedig olyat szeretnél aminek rohamosan megy fel az értéke, az ugyanez csak coupe-ban. Azért javasolom ezt az autót, mert simán használható hétköznap, emellett biztonságos, olcsó fenntartású. De rengeteg sok jó van(Bmw, Audi, Vw, Volvo, Alfa, na meg hát a japánok..) csak én most azt mondom ami a szívemhez kb a legközelebb van, és megbízható.
2020. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!