Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlanátok...

Milyen kocsit ajánlanátok használtan 3m-ig ami megbízható (nemkell százezreket rákölteni havonta)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Annyiért kapsz patika, keveset futott Kia Cee'd-et a második generációból (2012-2015)


Megbízható, és itt már a Kia próbált felzárkózni a nagyokhoz, nem az első generáció olcsóautó-fílingje, teljesen minőségi benyomást kelt, csendes, kellemes, van belőle jól extrázott is. Praktikus. Az 1,4-es szívó benzinmotorral hajtom ezt cégesként, szeretjük. Ja, és 7 év garancia van, úgyhogy ha kifogsz egy késői modellt, aminek még él a garija (ezt meg kell érdeklődni márkaszerviznél, mert csak akkor él, ha betartották mindig a szervizidőszakot), akkor 1-2 évig még garanciális autód is lehet.

2020. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 évesen vettem egy Mazda 2-est, azóta 2 éve van meg, továbbra sincs semmi baja, s biztos vagyok benne, hogy még jódarabig nem is lesz. Tudom ajánlani. Mind városi, mind autópályás körülmények között használom, mindenhol kiválóan működik, kényelmes, kezes, nem is eszik sokat. Nem tudok rá rosszat mondani.
2020. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!