Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 550i f10 4.4 v8 motor és...

Michael880117 kérdése:

Bmw 550i f10 4.4 v8 motor és váltó megbízhatósága érdekelne! Népitéletben nem találtam rolla semmit! Kinek mi a véleménye rolla?

Figyelt kérdés

#BMW #550i
2020. aug. 7. 21:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
BMW specifikus nemzetközi forumon olvass utána.
2020. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem találtál róla semmit? Ez a biturbo V8 a létező legnagyobb hulladék, amit a BMW legyártott :D
2020. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
37%
Van ezzel a motorral baj bőven, youtube tele van ilyen szétszedett, működésképtelen 4.4 V8 motorokkal.
2020. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
És az valos lehet hogy ugyan ez a motor van a f10 m5ben csak butított változat?!
2020. aug. 8. 01:01
 5/36 A kérdező kommentje:
Mintha találtam volna valamit! Ez a N63-mas motor lenne?
2020. aug. 8. 01:07
 6/36 A kérdező kommentje:
Ha ez az N63-mas motor akkor tényleg sok a gond vele! A turbókat nagyon rossz helyre rakták...és problémákat okoz! De nem csak ezzel van problém!
2020. aug. 8. 01:16
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
A BMW sose volt megbizható.
2020. aug. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%

Itt sem fogsz találni hasznos infót, a fent válaszolóknak még BMW-jük sem volt szerintem nemhogy egy 550i, csak elkottyintották amit fél füllel hallottak. Nincs itt olyan ember aki tudna erre válaszolni, nem olyan sok van ebből a motorból az F10-ek között.

Külföldi, főleg német fórumokon érdeklődj, ott kapsz róla hasznos infót. Viszont tény, hogy nem egy Swift kategória a fenntartása.

2020. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

"Nincs itt olyan ember aki tudna erre válaszolni, nem olyan sok van ebből a motorból az F10-ek között."


A F10-ek között valóban nem sok van belőle, de került ez másba is pl az F01-be. Haveromnak beleugrott pár éve az F01 750i-be, ami bár baromi jó volt, hamar pénztemető lett aztán nagy menekülés volt, hogy ki tudjon belőle szállni. Nála is kezdődő turbógondok, megnövekedett olajfogyasztás volt. Volt gariban turbócserén, próbálták megtákolni de sok eredménye nem lett ( márkaszervízben, nem sufniban ). Azért elég kellemetlen amikor megveszed a villantós 750i-t aztán a lámpánál állva meg hátul kékesen füstöl :D


P.S.: ha valaki BMW szervizben dolgozik, de nem BMWje van akkor ő nem is tudna válaszolni a kérdésre, mert sosem volt BMWje? :D

2020. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nekem már az is elég ha megosszátok amit hallottatok,vagy láttatok.én is sokat olvasgatok...néha nem találok rolla meggyőző információt,ezért szoktam ide írni,és különös módon ez után még is van valami fogható. Tényleg sok kaszniba rakták ezt a motort.kár hogy nem jók!mondjuk leeshetett volna miért ilyen olcsok.
2020. aug. 9. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!