Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsis kezdő 20 éves...

Friss jogsis kezdő 20 éves fiatalnak jó lehet ez a választás napi 60 kilométer megtételére?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 11. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nagyon jó vétel.
2020. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem életveszélyes állapotú és nem hullik szét alattad... Mindenképp vizsgáltasd át, mielőtt megegyeztek!
2020. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy nem új vétel.
2020. aug. 11. 16:46
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon gyanús ez az ár, és ne jöjjön senki azzal, hogy egy 22 éves autónak mégis mennyibe kellene kerülnie, mert nagyon jól tudja mindenki, hogy nem ennyibe, pláne, hogy Volvo. Ezek még 500 környékén simán elmennek a jobb állapotúak
2020. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha szívesen költesz rá akkor igen
2020. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

“Mindenképp vizsgáltasd át, mielőtt megegyeztek!“


Már megint ez a fontoskodó, cigánykodó duma. :D


Ember! 270 ezer ft. Az megvan, hogy egy iPhone drágább ennél? Mit vizsgáltasson àt?


Ez az a kategória, amikor egyértelmű, hogy minden szét fog hullani rajta még a következő műszaki előtt vélhetően, ezért ennyi.


Mégis mit mondana erre egy szerelő? Hogy ne vedd meg, mert a jobb hátulján kicsit meg van kopva a festék???


Egy ilyen autó ennyiért az a kategória, hogy vagy elviszed szó nélkül 5 ft alku nélkül, vagy nézel olyat, amelyik megy is, de azt nem ennyiért, vagy ha igen, akkor az Swift.

2020. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ne gyertek a Swiftel. Annak idején jók voltak, de ma már rozsdás vas mind.
2020. aug. 11. 18:49
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
#7 már nem azért, de ez amit kinéztél, nagyobb eséllyel lesz szétrohadva, mint egy ugyanennyibe lerülő Swift. Persze tudom, az nem ennyire “szép” autó, csak ebből meg a jó nem ennyibe kerül.
2020. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Azt vizsgáltassa át, hogy fogjon rajta a fék, lehessen vele kanyarodni, meg ne lógjon a futóműve... Esetleg ne legyen benne szemmel láthatóan tűzveszélyes tákolás...


Ez nem fontoskodó, cigánykodó duma. Ez az elvárható minimum egy autótól, kerüljön bármennyibe is. Kereskedésben áll az autó, kb. mindent le fognak tagadni eladás után. Igen, tudom, ez meg előítélet.


A fontoskodás az, mikor a gyűrött bőrülést meg a karcos műszerfalat reklamálom egy huszonéves autónál.

A cigánykodás pedig az, mikor vétel után fél órával ordítva hívom az eladót, hogy azonnal fizesse vissza a vételárat, mert lerobbantam az autópályán és megyek vissza a tesóimmal. Vagy amikor eleve úgy indulok el, hogy nem akarok autót venni, és a helyszínen megjátszom, hogy engem érdekelt volna az autó, de így, ebben az állapotban nem, és követelem az utazásom költségeinek megtérítését, meg a két tesómét is, akik a sarki boltban várnak...


Nyilván 270-ért füstölhet a motor, recseghet a váltó, fütyülhet a menetszél odabenn, lehet repedt a szélvédő stb., de legalább önmagát és másokat ne veszélyeztessen már az utakon...

2020. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Előző hozzászólásomból annyi kimaradt, hogy nyilván az elvárható minimum attól az autótól várható el minimálisan, és vételártól függetlenül, amelyiken érvényes műszaki vizsga van. Tehát egy tíz éve a kert végében rohadó akármitől természetesen nem elvárás.
2020. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!