Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Defekt után elég egy gumit...

Defekt után elég egy gumit cserélni?

Figyelt kérdés

Korábban volt már egyszer javíthatatlan sérülés az egyik gumin, akkor találtam ugyanolyan típusú kicsit többet futott gumit, amit felrakattam és nem volt vele gond.

Most ismét defektem lett, elől és sajnos csak újan elérhető ez a típus. A többi 20ezer km-t futott. Elegendő lenne egy gumit cserélni vagy mindenképp meg kell venni kettőt?



2020. aug. 11. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy sorban mind a kettőnek ugyanolyan mintázatúnak kell lennie.
2020. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Nekem anno ue. a kerdesre.l mindenki azt irta kettot kell cserelnem, aztan elvittem gumishoz, megnezte es azt mondta eleg egyet cserelni.
2020. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es Ha ugyanaz a típus, akkor ugyanaz a mintázata is. Csak a kopása lenne enyhén más.
2020. aug. 11. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég egyet cserélni.
2020. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
#1 mintázat alatt nyári, illetve télit kell érteni, nem a barázdák rajzolatát.
2020. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös mondja jól.

Attól függetlenül én is inkább úgy járnék, hogy legyen egyforma kerék fent tengelyenként.

Esőben azért nem éreztem annyira stabilnak mikor a pótkerék volt fenn aminek más volt a mintázata.

2020. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy más volt, hogy egyik asszem Barum volt a másik meg Bridgestone és máshogy voltak a barázdái.
2020. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!