Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportkipufogó dobot...

Milyen sportkipufogó dobot érdemes venni Alfa Romeo 147 1.9 jtd 8v autóra?

Figyelt kérdés
sziasztok. sportkipufogót szeretnék venni autómra de nem tudom milyet vegyek.

2020. aug. 13. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyet érdemes? Semmilyet, mert jó hangja nem lesz tőle, csak hangos lesz.


Ha te mégis szeretnél, akkor a Dinamit dobnál például biztosan csinálnak neked rá amilyet szeretnél, korrekt csapat, korrekt áron dolgoznak.

Egyéb esetben, olcsóbb megoldásként lehet rá rakni Paragi dobot, de azzal tényleg annyit fogsz elérni, hogy üvölteni fog.

2020. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Diesel autora sportkipuff...? Tesoka ne csinald, az egesz telep rajtad fog rohogni a traktoroddal...
2020. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ezaz.

Nem értem, miért kell abszolút nem szép hangú motorokra sportdobot rakni. Senki, de tényleg senki nem fogja azt hinni tőle az autódra, hogy sportautó. Csak röhögni fognak, hogy ráraktad a négyhengeres haszongépjárműbe való motorra a kályhacsövet.


Add el, vegyél egy Busso V6-tal szerelt Alfát, és akkor van értelme a sportdobnak.

2020. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag! Magyarországon a tuning a sportdobnál kezdődik meg ott is ér véget. Nem lesz erősebb a kocsi tőle, csak feltünési viszketegség kielégítésére jó és nevetségessé tenni vele magad. Egy férfi nem kiabál, nem papagálykodik. Azok a csicskák.
2020. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se csináld. Röhejes egy ilyen kocsira sportkipufogót rakni, hülyén fog kinézni mikor alig gyorsul de üvölt mint egy izomautó, vagy jobban.
2020. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Az a baj, hogy nem úgy üvölt, mint egy izomautó. Ezt nem értik sokan.

Egy sportos motornak jó hangja van a gyári rendszerrel is, azokra tényleg érdemes sok esetben rátenni egy sportkipufogót. Viszont ha egy abszolút nem sportosra hangolt motorra te felraksz egy sportdobot, akkor csak a zajszint lesz azonos egy sportautóéval. Annak jó hangja van, a tiednek viszont soha nem lesz, csak hangos, és kész.

2020. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
#6 5-ös vagyok, igazad van, bocsi. Inkább úgy üvölt mint aminek ki van rohadva a dob fele......
2020. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól írják gyökérség hogy hangos legyen egy autó.

Én egyszer mentem kamionnal a német pályán és meg előzött egy Ferreri, kb 200-zal. Valami eszméletlen bődületes hangja volt.

Aztán jött utána rögtön egy másik autó annak meg semmi hangja nem volt és megelőzte még a Ferrarit is. Olan gyorsan történt hogy még a márkát se tudtam megfigyelni.

2020. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ugyanilyen autóm (csak 16v, nem 8v).

Csatlakozom azokhoz akik azt mondják, hogy semmilyent nem érdemes. Végül is ez nem egy sportautó, hanem egy kis hatchback irodába/melóba ingázáshoz ott, ahol nincs tömegközlekedés.

Az a rendszer, amitől jó hangja lesz, többe kerül, mint maga az autó.

2020. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Épp ezért kérdeztem,mert feleslegesen nem veszek rá. Ha jobb Hangja lenne oké de így nem. Ez az első dízel autóm és a benzinesen volt sport dob de tudom hogy a dízel eleve más hang ezért kérdeztem.
2020. aug. 13. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!