Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kapcsol be a riasztó?

Miért kapcsol be a riasztó?

Figyelt kérdés

Kinyitottam az autót a "távirányítóval" (nem tudom, hogy hívják), ki akartam nyitni az anyósülés felőli ajtót, de nem engedte, úgyhogy kinyitottam a baloldalit, és pár másodperc múlva megszólalt a riasztó. Beraktam a kulcsot, adtam rá gyújtást, és megállt. Aztán bezártam, újra kinyitottam, akkor már kinyitotta az összes ajtót, viszont ajtónyitás után néhány másodperccel ismét megszólalt a riasztó.


Teganap óta van nálam az autó, ez életem első kocsija, friss a jogsim, szóval egyáltalán nem értek ehhez. Felhívtam apámat, mert tőle kaptam, azt mondta, hogy olyat vele is csinált már, hogy nem nyitotta ki az összes ajtót elsőre. Ez csak kicsit idegesítő, ezzel tudok együtt élni, de a riasztót akkor sem értem, hogy miért szólal meg, ha nem dugom be a kulcsot egyből.


(Skoda Superb, 2004, 1.9 TDI, ha ez számít)



2020. aug. 14. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Érintkezési hiba.

Vidd el egy szakemberhez mert itt még ha meg is mondanák hogy mi a baja, akkor se tudnád megcsinálni.

2020. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!