Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki foglalkozott már dízel...

Aki foglalkozott már dízel tuninggal, tudna válaszolni pár kérdésre főleg porlasztócsúccsal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Porlasztócsúcs cseréjével kapcsolatban lenne kérdésem. Szeretnék cserélni nagyobb porlasztócsúcsot 1.9 TDI ALH motorkódú autómban és ennek érdekelne a menete. Természetesen még csak tervezgetés.


5x0,24 vagy 502 vagy sprint 764-en gondolkodom, csatolok linket róluk:


[link]


[link]


[link]


A kérdésem igazából a cserére irányulna. Ha ki van szedve a porlasztóház az autóból, majd kicserélve a porlasztócsúcs, akkor azt olvastam ezt házba kell állítani. Ez elektromosan történik? El szeretném vinni utána szoftveres optimalizálásra, "chiptuning"-ra, ott ezt be tudják állítani, ha ez elektromosan történik, vagy erre külön szakember van? Mivel olvastam csak üzemanyag rendszerrel foglalkozó cégekről. Csere után ha minden rendben, nem ereszt, tűzgyűrű rendben, stb., akkor el tudok jutni a chippesig úgy, hogy még nincs beállítva, vagy be sem fog indulni, vagy csak máshogy fog járni a motor? Illetve ha ki van szedve a házból a porlasztócsúcs, akkor mire kell figyelni, mi ne essen szét például? Utánajártam, olvastam, videókat néztem a témával kapcsolatban, de a porlasztó csúcs házba állítása még mindig ködös. Ezek egy az egyben belepasszolnak a jelenlegi ALH porlasztó házba, vagy szükséges valamilyen átalakítás?

Köszönöm!


2020. aug. 14. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Facebook—> dízel tuning csoport


Itt tedd fel a kérdésed, jobban jársz és elöbb kapsz használható infót

2020. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te így hogy halvány fogalmad sincs ezekhez, ne nyúlj hozzá mert ha valamit elb..zol, sokba kerül egy komplett porlasztó.

Beszélj olyannal aki ezzel foglalkozik és biztos hogy segít, ha mást nem is de elmagyaráz bizonyos dolgokat.

VAn a neten megtalálod ki gyári felujitottakat forgalmaz azzal is beszélhetsz.

De talán már ott megakadnál hogy nem tudnád ki se venni, ha meg beleszakitod , na akkor lenne ám nagyon drága.

2020. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!